Strona główna » Prognoza pogody dla Świnoujścia na dzień 10 lipca 2024

Prognoza pogody dla Świnoujścia na dzień 10 lipca 2024

by Daniel SZYSZ

Prognoza pogody dla Świnoujścia na dzień 10 lipca 2024

Warunki atmosferyczne

Prognoza pogody: W dniu 10 lipca 2024 roku w Świnoujściu przewidywane są następujące warunki pogodowe: #KtoMożeNadMorze

  • Rano: Poranek w Świnoujściu będzie słoneczny z niewielkim zachmurzeniem. Temperatura powietrza wyniesie około 18°C, a wiatr będzie wiał z prędkością 10 km/h z kierunku północno-wschodniego.
  • Południe: W ciągu dnia zachmurzenie wzrośnie, ale nadal można spodziewać się słonecznych okresów. Temperatura wzrośnie do około 24°C. Wiatr zmieni kierunek na wschodni, a jego prędkość wzrośnie do 15 km/h.
  • Popołudnie: W godzinach popołudniowych przewiduje się przelotne opady deszczu, które mogą być intensywne. Temperatura utrzyma się na poziomie 24°C. Wiatr będzie wiał z prędkością 20 km/h z kierunku południowo-wschodniego.
  • Wieczór i noc: Wieczorem opady będą stopniowo zanikać, a zachmurzenie zacznie się zmniejszać. Noc będzie chłodna, z temperaturą około 16°C. Wiatr osłabnie do 10 km/h i zmieni kierunek na północno-wschodni.

#KtoMożeNadMorze

MIĘDZYZDROJE. NIESAMOWITY WIDOK NA PLAŻY – JEDYNY TAKI W POLSCE MUSISZ TO ZOBACZYĆ

Dodatkowe informacje

  • Wilgotność powietrza: W ciągu dnia wilgotność powietrza wyniesie od 60% rano do 80% w godzinach popołudniowych, kiedy spodziewane są opady deszczu.
  • Ciśnienie atmosferyczne: Ciśnienie atmosferyczne będzie się utrzymywać na poziomie 1015 hPa.
  • Indeks UV: Wartość indeksu UV wyniesie 6, co oznacza umiarkowane ryzyko dla zdrowia przy dłuższym przebywaniu na słońcu. Zaleca się stosowanie kremów z filtrem UV oraz nakrycia głowy.

ŚWINOUJSKA PLAŻA: NIE WYKLUCZA NIKOGO

Prognoza pogody może ulec zmianie, dlatego zaleca się regularne sprawdzanie aktualnych warunków atmosferycznych przed planowaniem aktywności na świeżym powietrzu. #KtoMożeNadMorze

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również