Strona główna » Świnoujska Plaża: Nie Wyklucza Nikogo

Świnoujska Plaża: Nie Wyklucza Nikogo

Nie tylko najpiękniejsza i najszersza plaża w Polsce, ale także plaża dla każdego bez wyjątku!

by Daniel SZYSZ

Świnoujska Plaża: Nie Wyklucza Nikogo

Nie tylko najpiękniejsza i najszersza plaża w Polsce, ale także plaża dla każdego bez wyjątku!

Świnoujska plaża to miejsce, które zachwyca swoją szerokością i urodą, będąc jednocześnie dostępne dla wszystkich, bez względu na ograniczenia fizyczne. Dzięki specjalnej amfibii, osoby z niepełnosprawnościami mogą cieszyć się kąpielami wodnymi w Świnoujściu.

NIETRZEŹWY NA HULAJNODZE POD PRĄD MIĘDZY SAMOCHODAMI – ZOBACZ FILM

Amfibia – Komfort i Bezpieczeństwo

Amfibia, przeznaczona do bezpiecznego transportu, charakteryzuje się dużą wypornością, zapewniając komfortowy pobyt w wodzie. Ten nowoczesny sprzęt jest dostępny dla Państwa w Centrum Koordynacji Ratowników Wodnych przy zejściu na plażę nr 12 od ulicy Powstańców Śląskich. W godzinach 9:30-17:30 wystarczy zgłosić chęć skorzystania z amfibii, a ratownicy wodni z chęcią przygotują sprzęt i będą towarzyszyć w bezpiecznej kąpieli.

ŚWINOUJŚCIE. JEDZIESZ NA WAKACJE W CZASIE L4 – CZY TO ZABRONIONE

Dostępność i Wygoda dla Wszystkich

Świnoujska plaża stawia na pełną dostępność, zapewniając wszystkim możliwość korzystania z uroków plaży i morza. To miejsce, gdzie każdy, bez wyjątku, może poczuć radość z przebywania nad wodą. Plaża w Świnoujściu to prawdziwa perła polskiego wybrzeża, gdzie piękno natury idzie w parze z nowoczesnymi rozwiązaniami zapewniającymi komfort i bezpieczeństwo.

Zapraszamy do Świnoujścia, gdzie każdy może cieszyć się pięknem plaży i morza, niezależnie od swoich możliwości fizycznych!

 

Zredagowano na podstawie tekstu z UM Świnoujście

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również