Strona główna » Nietrzeźwy na hulajnodze pod prąd między samochodami – Zobacz FILM

Nietrzeźwy na hulajnodze pod prąd między samochodami – Zobacz FILM

by Daniel SZYSZ

Niebezpieczna jazda hulajnogą elektryczną na Autostradzie A6 – Interwencja Policji

W ubiegłą sobotę doszło do niecodziennego i niebezpiecznego incydentu na autostradzie A6. Pracownicy Punktu Informacji Drogowej zauważyli na monitoringu osobę poruszającą się hulajnogą elektryczną po autostradzie. Sytuacja ta była niezwykle groźna, zarówno dla kierującego hulajnogą, jak i dla innych użytkowników drogi.

ŚWINOUJŚCIE. LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ TO CO SIĘ DZIEJE NA WYDMACH TO SZOK

Kiedy pracownicy dostrzegli tę nieprawidłowość, natychmiast zgłosili ją na policję. Funkcjonariusze zareagowali błyskawicznie i udali się na miejsce, aby zatrzymać mężczyznę. Po krótkim pościgu policja zatrzymała kierującego hulajnogą, który jak się okazało, był nietrzeźwy.

Jazda hulajnogą elektryczną po autostradzie jest nie tylko niezgodna z przepisami, ale także skrajnie niebezpieczna. Autostrady są przeznaczone wyłącznie dla pojazdów silnikowych poruszających się z dużą prędkością, a obecność na nich pieszych czy pojazdów elektrycznych, takich jak hulajnogi, stanowi ogromne zagrożenie.

Policja przypomina, że osoby poruszające się hulajnogami elektrycznymi powinny przestrzegać przepisów ruchu drogowego i unikać dróg szybkiego ruchu oraz autostrad. Nietrzeźwość za kierownicą jakiegokolwiek pojazdu, w tym hulajnogi elektrycznej, jest surowo zabroniona i podlega karze.

ŚWINOUJŚCIE. JEDZIESZ NA WAKACJE W CZASIE L4 – CZY TO ZABRONIONE

Ten incydent pokazuje, jak ważne jest monitorowanie dróg i szybka reakcja służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. Dzięki czujności pracowników Punktu Informacji Drogowej oraz sprawnej interwencji policji udało się uniknąć potencjalnie tragicznych konsekwencji.

Zachęcamy wszystkich użytkowników hulajnóg elektrycznych do zachowania rozwagi i przestrzegania przepisów, aby wspólnie dbać o bezpieczeństwo na drogach.

ŚWINOUJŚCIE. CO DALEJ Z LUDŹMI I ICH DOBYTKIEM NA UL. SOŁTANA I LUDZI MORZA

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również