Strona główna » Świnoujście. Wielkie Serca dla Maksa

Świnoujście. Wielkie Serca dla Maksa

Drodzy Mieszkańcy Świnoujścia

by Daniel SZYSZ

Drodzy Mieszkańcy Świnoujścia,

„Wielkie Serca dla Maksa”:  Serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom Świnoujścia, którzy włączyli się w naszą akcję zbiórki nakrętek do wielkich serc na rzecz Maksa, chłopca walczącego z dystrofią mięśniową Duchenne’a. Dzięki Waszemu wsparciu i zaangażowaniu, akcja rozpoczęta w 2020 roku przyniosła niesamowite efekty.

Wielkie serca na Placu Wolności, przy Szkole Podstawowej nr 9 oraz Szkole Podstawowej nr 1 stały się symbolami naszej wspólnej walki i nadziei. Akcję finansowali i obsługiwali wolontariusze oraz pracownicy Fundacji Speak Up, którzy z pełnym oddaniem poświęcili się tej szlachetnej inicjatywie.

ŚWINOUJŚCIE. CO DALEJ Z LUDŹMI I ICH DOBYTKIEM NA UL. SOŁTANA I LUDZI MORZA

Dzięki Waszemu ogromnemu zaangażowaniu, Babcia Maksa wraz z rodziną mogła skutecznie koordynować zbiórkę nakrętek, co znacząco przyczyniło się do wsparcia codziennych zmagań Maksa. Jego historia jest dla nas wszystkich poruszającym przykładem siły i determinacji. Maks urodził się z wadą genetyczną, która sprawia, że z każdym dniem jego mięśnie słabną. Codzienna walka, którą toczy, stała się łatwiejsza dzięki Waszej pomocy.

Dziś, z głęboką wdzięcznością, ogłaszamy zakończenie akcji zbierania nakrętek. Serca zostały już zabrane, ale nasza misja wspierania Maksa trwa nadal. Zachęcamy wszystkich do dalszego wsparcia poprzez przekazanie 1,5% podatku na rzecz Maksa i jego walki z dystrofią mięśniową Duchenne’a. Każdy gest solidarności ma ogromne znaczenie i przybliża Maksa do sprawnego jutra.

ŚWINOUJŚCIE. JEDZIESZ NA WAKACJE W CZASIE L4 – CZY TO ZABRONIONE

Wielkie Serca dla Maksa

Proszę podaruj mi swój 1,5% i wesprzyj moją walkę z Dystrofią mięśniową Duchenne’a o sprawne jutro.

Fundacja Pomocy Chorym na Zanik Mięśni
Al. Wojska Polskiego 69, 70-478 Szczecin
KRS: 0000020975
z dopiskiem dla MAKSYMILIAN SURMA
Raiffeisen POLBANK
35 1750 0012 0000 0000 3627 0489
KOD SWIFT: RCBWPLPW PL+ nr konta

Jeszcze raz dziękujemy za Waszą nieocenioną pomoc i zaangażowanie.

Z wyrazami wdzięczności,
Rodzina i Fundacja Speak Up

ŚWINOUJŚCIE. CZY CZEKA NAS FESTIWAL POPULIZMU CZY MERYTORYCZNA DYSKUSJA NA SESJI RADY MIASTA

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również