Strona główna » Świnoujście – Terminal Kontenerowy w Świnoujściu – Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta na żywo – Zobacz FILM

Świnoujście – Terminal Kontenerowy w Świnoujściu – Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta na żywo – Zobacz FILM

by Daniel SZYSZ

Świnoujście – Terminal Kontenerowy w Świnoujściu – Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta na żywo

Rozpoczyna się Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta w Świnoujściu. Główny temat jest Głębokowodny Terminal Kontenerowy – o spotkanie z radnymi poprosił  Zarząd Morskich Portów Szczecin-Świnoujście

Porządek obrad:

1. Sprawy regulaminowe.
2. Przedstawienie informacji na temat projektu budowy głębokowodnego terminalu kontenerowego w porcie zewnętrznym w Świnoujściu przez Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście ze szczególnym ujęciem kwestii; zainicjowania projektu, działań przygotowawczych oraz bieżącego statusu projektu w ujęciu wydzierżawiającego, podmiotów trzecich, operatora wraz z informacją nt. planowanych działań.
3. Przedstawienie informacji na temat działań Prezydenta Miasta Świnoujście w sprawie budowy głębokowodnego terminalu kontenerowego w porcie zewnętrznym w Świnoujściu przez Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście w latach 2015 – 2024.
4. Dyskusja.
5. Podjęcie uchwały w sprawie budowy głębokowodnego terminalu kontenerowego w Świnoujściu.
6. Zamknięcie obrad.

 

ŚWINOUJŚCIE. CO DALEJ Z LUDŹMI I ICH DOBYTKIEM NA UL. SOŁTANA I LUDZI MORZA

Warto przypomnieć:

Niemal wszystkie branżowe media na świecie związane z gospodarką morską szeroko opisują inicjatywę Głębokowodnego Terminalu Kontenerowego w Świnoujściu.

Terminal kontenerowy w Świnoujściu Głębokowodny Terminal Kontenerowy w Świnoujściu Sesja rady miasta - Zarząd Morskich Portów

Terminal kontenerowy w Świnoujściu

Artykuły o terminalu pojawiły się w serwisach i newsletterach najważniejszych graczy na rynku medialnym, w tym zakresie, jak Alphaliner, World Cargo News, czy Container Terminal i otwierają listę tych najczęściej czytanych.

ŚWINOUJSKA PLAŻA: NIE WYKLUCZA NIKOGO

Głębokowodny Terminal Kontenerowy uznawany jest przez świat za znaczący i interesujący projekt, by o nim pisać.

To dowodzi też trafności kierunku rozwoju portu w Świnoujściu, obranego przez Zarząd portów, zmierzający do poszerzenia wachlarza usług oferowanych przez zespół portów Szczecin-Świnoujście.

Głębokowodny Terminal Kontenerowy

NIETRZEŹWY NA HULAJNODZE POD PRĄD MIĘDZY SAMOCHODAMI – ZOBACZ FILM

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również