Świnoujście. Nie powstanie parking wielopoziomowy przy ulicy Kołłątaja

Świnoujście. Nie powstanie parking wielopoziomowy przy ulicy Kołłątaja

Świnoujście. Nie powstanie parking wielopoziomowy przy ulicy Kołłątaja

WYKONAWCA ZREZYGNOWAŁ. SĄ KARY.

Szczecińska spółka z o.o. Darest wycofała się z budowy parkingu wielopoziomowego w Świnoujściu przy ulicy Kołłątaja. W związku z niezrealizowaniem inwestycji Miasto nałożyło na spółkę 50 tys. złotych kary. Aktualnie trwa procedura rozwiązania umowy.

Informuje Urząd Miasta w Świnoujściu 


 

Parking wielopoziomowy to kompleksowy system, który umożliwia parkowanie samochodów na kilku poziomach. Jest to rozwiązanie stosowane przede wszystkim w dużych miastach, gdzie brakuje miejsca na tradycyjne parkingi Pozwól, że opiszę to bardziej szczegółowo:

ŚWINOUJŚCIE. TŁUMY LUDZI NA PLAŻY MIMO CHŁODNEGO WIATRU – VIDEO

Parking wielopoziomowy to konstrukcja o więcej niż jednym poziomie, dzięki czemu kierowcy mają do dyspozycji dużą przestrzeń parkingową.

Decyzja o budowie tego typu parkingu podejmowana jest zwykle wtedy, gdy miejsce przeznaczone na parking wyznaczono w centrum miasta.

Niewielka powierzchnia gruntu pod zabudowę daje możliwość pomieszczenia dużej liczby samochodów, a cała konstrukcja może mieć formę otwartą, zadaszoną i zamkniętą

ŚWINOUJŚCIE. OGRODY DZIAŁKOWE NA SPRZEDAŻ – CORAZ WIĘCEJ OFERT

Zalety:

  • Oszczędność miejsca: Parking wielopoziomowy pozwala na efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, zwłaszcza w miejscach o ograniczonej powierzchni.
  • Łatwy dostęp: Samochody są łatwo dostępne dzięki systemowi wind czy schodów ruchomych.
  • Nadzór: Choć nie wszystkie parkingi wielopoziomowe oficjalnie oferują nadzór, to fakt, że są zlokalizowane w centrum miasta, sprawia, że są często monitorowane.

Related posts

Dzień dobry Świnoujście

Świnoujście, plaża, promenada, palmy – Kto może nad morze !! Zapraszamy do Świnoujścia

Ostrzeżenie o burzach dla Pomorza Zachodniego – 10 powiatów w tym Świnoujście