Flota pokonała Chemik

Flota Świnoujście

 

Flota: Marcin Skrzeszewski, Dawid Kubowicz (55 Daniel Bujok), Michał Stasiak, Marek Opałacz (55 Tomasz Margol), Łukasz Sołowiej (67 Dawid Siemko), Marius Tomozei (55 Marek Niewiada), Arkadiusz Reca, Daniel Brud (55 Marius Batfoi), Łukasz Suchocki, Dawid Kort (55 Andrei Voineag), Donald Djoussé (45 Charles Nwaogu).
Grali także: Zdeněk Koukal oraz Michał Grudniewski.
Trenerzy: Tudor Florin Laurentiu, Ivan Valentin, Tomasz Świderski..
Kierownik drużyny: Leszek Zakrzewski

Bramki: Donald Djoussé 28, 41, Łukasz Suchocki 34, 48, Dawid Kubowicz 45, Marius Bâtfoi 56 (k)

Mecz rozpoczął się o godzinie 12 i przyciągnął dość sporą liczbę widzów. W pełni słońca było można obejrzeć bardzo dobre i przede wszystkim szybkie spotkanie. Od początku spotkania to Flota przycisnęła i raz po raz atakowała bramkę Chemika. Najpierw próbował Djoussé, a następnie Suchocki. Pierwszą bramkę mieliśmy okazję obejrzeć w 28 minucie, kiedy to Kameruńczyk otrzymał podanie w polu karnym i z zimną krwią zamienił je na gola. Flota poszła za ciosem i w 34 minucie Łukasz Suchocki popisał się pięknym uderzeniem zza pola karnego, piłka przy słupku zatrzepotała w siatce. Przed przerwą padł jeszcze jeden gol, a jego autorem po ładnym uderzeniu był Dawid Kubowicz .
Po przerwie to dalej Flota dyktowała warunki, ale już nie atakowała tak huraganowo jak w pierwszej połowie. Swoim drugim golem popisał się Suchocki, a parę minut później Batfoi wykorzystał jedenastkę.

Testowanymi piłkarzami byli: Donald Djoussé (JS Saoura), Łukasz Suchocki (Olimpia Grudziądz), Michał Grudniewski (Pogoń Siedlce), Zdenek Koukal (FK Králův Dvůr) oraz Marius Tomozei, Marius Batfoi, Andrei Voineag.

Related posts

Świnoujście. Trener podejrzanego o pedofilię aresztowany

Fit Babcia robi formę. Trening pośladków z użyciem miniband 

Fit Babcia – Zadbaj o formę i zdrowie