Flota Świnoujście utrzyma się w III. Lidze?

Flota Świnoujście utrzyma się w III. Lidze?

Flota Świnoujście utrzyma się w III. Lidze?

 

Flota Świnoujście w bardzo słabym stylu rozpoczęła rundę wiosenną, ponieważ przegrała w pierwszych 4 meczach ligowych i w tym czasie zdobyła zaledwie jednego gola. Ekipa z województwa zachodniopomorskiego przełamała się jednak w domowych rywalizacjach z Polonią Środa Wielkopolska i Gedanią Gdańsk. Jakie są perspektywy na dalsze losy tego sezonu w wykonaniu piłkarzy ze Świnoujścia?

 

Bezproblemowe utrzymanie?

 

Matematycznie spadek Floty Świnoujście nadal jest możliwy, jednak 2 zwycięstwa w ostatnich 3 rywalizacjach znacząco poprawiły sytuację tego zespołu. W międzyczasie Flota Świnoujście przegrała również wyjazdowe starcie ze Świtem Skolwin, jednak nie był to żaden powód do wstydu, ponieważ rywalizowali z liderem, który znajduje się na autostradzie do awansu.

 

Flota w tym momencie ma kilkanaście punktów przewagi nad Unią Solec Kujawski, która plasuje się w strefie spadkowej na najwyższym miejscu. Biorąc pod uwagę, że do zakończenia sezonu pozostało już tylko kilka rywalizacji, to nawet pomimo wymagającego z terminarza flota Świnoujście jest praktycznie pewna utrzymania. Musiałby się przydarzyć niesamowity kryzys ekipie ze Świnoujścia, a dodatkowo zespoły znajdujące się niżej w tabeli musiałyby wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, aby spadek Floty zaczął być realnym scenariuszem, a nie tylko matematyczną dywagacją.

 

Jeśli obstawiasz zakłady bukmacherskie, to polecamy zwrócić uwagę na to, jak piłkarze ze Świnoujścia prezentują się w meczach przed własną publicznością. To właśnie na swoim boisku Flota w tym sezonie najczęściej była faworytem w opinii zakładów bukmacherskich. Na wyjazdach w większości potyczek z udziałem tego zespołu, to ekipa przeciwna miała większe szanse na wygraną. Tymczasem statystyki mogą być zaskakujące, ponieważ Flota Świnoujście w klasyfikacji meczów domowych plasuje się na przedostatniej pozycji. Gorzej od nich punktował jedynie Starogard Gdański, który wywalczył zaledwie 2 oczka.

 

Na wyjazdach statystyki tego zespołu są zdecydowanie lepsze, ponieważ w 12 rozegranych potyczkach poza swoim stadionem Flota Świnoujście wywalczyła więcej punktów niż przed własną publicznością.

 

Zakłady na ComeOn są dostępne również na poziomie 1 i 2. Ligi. Sprawdź aktualną ofertę, którą znajdziesz w sekcji piłka nożna.

 

Terminarz meczów

 

Analizując aktualną sytuację tego zespołu, trzeba zwrócić uwagę na terminarz nadchodzących rywalizacji. W najbliższym czasie Flota Świnoujście zmierzy się między innymi z ekipą ze strefy spadkowej, jaką jest Wikęd Luzino. Będzie to bardzo ważne starcie, w którym w przypadku zwycięstwa Flota Świnoujście może praktycznie zapewnić sobie utrzymanie.

 

Interesująca będzie również potyczka, która odbędzie się 11 maja w Świnoujściu, gdzie miejscowa flota podejmie Unie Solec Kujawski. Jest to przeciwnik, który w tym momencie znajduje się na najwyższej pozycji ze strefy spadkowej. Dystans pomiędzy tymi zespołami wynosi 11 punktów, dlatego też Flota Świnoujście powinna mieć bezpieczną przewagę w przypadku tego starcia bezpośredniego.

 

Z najtrudniejszych spotkań do końca tego sezonu Flota Świnoujście ma przed sobą rywalizacją, w której zmierzy się na wyjeździe z Elaną Toruń z rezerwami Pogoni Szczecin, a także z Unią Swarzędz. To wszystko są drużyny, które plasują się w pierwszej szóstce tabeli, więc tutaj zadanie związane z wywalczeniem punktów będzie niezwykle wymagające. Prawdopodobnie będzie to widać również na podstawie kursów proponowanych przez zakłady bukmacherskie.

 

Sprawdź aktualności ze Świnoujścia. Również te ze świata sportu!

 

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

 

Cherry Online Polska sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet na podstawie Decyzji Ministra Finansów z dnia 07 czerwca 2022 r. (znak: DAG11.6831.11.2022).

 

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej!

 

Related posts

Świnoujście. Jakim to trzeba być debilem aby zniszczyć drzwi pod okiem kamer monitoringu

Świnoujście. Kto może nad morze – Jednak uważaj na “łapanki” na niemieckiej promenadzie

Prognoza pogody dla Świnoujścia na 18 maja 2024