Strona główna » Podtopienia, zalania 367 interwencji strażaków

Straż Pożarna z 367 Interwencjami po przejściu frontu burzowego w naszym województwie

W ostatnich dniach nasze województwo zmagało się z gwałtownymi burzami, które przyniosły znaczące straty materialne i wymagały intensywnej pracy służb ratunkowych. Straż pożarna w naszym regionie miała pełne ręce roboty, przeprowadzając aż 367 interwencji.

Podtopienia i zniszczenia

Burze, które przeszły przez nasze województwo, spowodowały liczne podtopienia. Zalane zostały garaże, domy oraz ogrody działkowe. Woda wdarła się do wielu budynków, powodując poważne szkody i straty materialne.

ŚWINOUJŚCIE. NAJDROŻSZY PARKING W MIEŚCIE 800 ZŁ ZA 10 MINUT

Połamane drzewa

Wiatr towarzyszący burzom wyrządził również wiele szkód w drzewostanie. Strażacy mieli pełne ręce roboty, usuwając powalone drzewa z dróg, posesji oraz linii energetycznych. Wiele miejsc zostało czasowo odciętych od prądu, co dodatkowo utrudniało działania ratunkowe.

Ostrzeżenie o Burzach  Alert RCB  Straż pożarna

Ostrzeżenie o Burzach  Alert RCB

Ogólnopolska skala zjawiska

Nasze województwo nie było jedynym dotkniętym przez te ekstremalne warunki pogodowe. W całym kraju straż pożarna otrzymała ponad 2000 zgłoszeń związanych z burzami. Skala zjawiska była ogromna, a straty materialne są liczone w milionach złotych.

EKIPA TUSKA Z KOALICJI 13 GRUDNIA ZLEKCEWAŻYŁA ŚWINOUJŚCIE I JEGO MIESZKAŃCÓW.

Podsumowanie

Gwałtowne burze, które przeszły przez nasze województwo, spowodowały poważne zniszczenia i wymagały natychmiastowej reakcji straży pożarnej. Dzięki ich szybkiej i profesjonalnej interwencji udało się zminimalizować straty oraz zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom. Mimo trudnych warunków, strażacy stanęli na wysokości zadania, niosąc pomoc w potrzebie.

ZJEDLI NAJDROŻSZE DANIA Z KARTY, WYSZLI A ICH ZDJĘCIA TRAFIŁY DO INTERNETU „WSTYD NA CAŁY KRAJ”

Bramownice w Świnoujście - Miasto usuwa dzikie koczowiska z parkingów przy plaży


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również