Strona główna » Świnoujście. Najdroższy parking w mieście 800 zł za 10 minut

Świnoujście. Najdroższy parking w mieście 800 zł za 10 minut

Parkowanie bez karty parkingowej na miejscu dla osób z niepełnosprawnościami: Surowe kary

by Daniel SZYSZ

Parkowanie bez karty parkingowej na miejscu dla osób z niepełnosprawnościami: Surowe kary

Parkowanie samochodu w Świnoujściu bez wymaganej karty uprawniającej do postoju na miejscu dla osób z niepełnosprawnościami może skutkować mandatem w wysokości 800 zł oraz 6 punktami karnymi. – Jest  to wówczas najdroższy parking w mieście Straż Miejska w Świnoujściu Cię rozliczy.

Niedawno taką karę otrzymał kierowca Maserati, który zaparkował na miejscu oznaczonym niebieską kopertą przy ul. Konstytucji 3 Maja.

BURZE W CAŁYM WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM

Straż Miejska w Świnoujściu regularnie kontroluje karty parkingowe w pojazdach pozostawionych na miejscach przeznaczonych dla osób z niepełnosprawnościami.

Jeżeli jesteś nieuprawniony  to jest to Najdroższy parking w mieście Parking w Świnoujściu

Jeżeli jesteś nieuprawniony to jest to Najdroższy parking w mieście

Parkowanie na takim miejscu bez odpowiednich uprawnień wiąże się z ryzykiem nałożenia blokady przez Straż Miejską  oraz mandatu w wysokości 800 zł. Jeszcze surowsza kara grozi tym, którzy posługują się kartą parkingową bez odpowiednich uprawnień – w takim przypadku mandat może wynieść nawet 1200 zł. – jest to wówczas najdroższy parking  w mieście.

WAKACJE NAD MORZEM ZAMIENIŁY SIĘ W KOSZMAR 

Zadbaj o to, aby zawsze mieć przy sobie ważną kartę parkingową, jeśli planujesz parkowanie na miejscu dla osób z niepełnosprawnościami, aby uniknąć wysokich kar i punktów karnych. Regularne kontrole Straży Miejskiej mają na celu zapewnienie, że miejsca te są dostępne dla osób, które naprawdę ich potrzebują.

Opracowano na podstawie tekstu z UM Świnoujście

ŚWINOUJŚCIE. JEDZIESZ NA WAKACJE W CZASIE L4 – CZY TO ZABRONIONE

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również