Strona główna » Hanna Owczaruk zdobywa brązowy medal w biegu na 800 m podczas Mistrzostw Polski U18 w Lublinie

by Daniel SZYSZ

Hanna Owczaruk, utalentowana młoda biegaczka, zdobyła brązowy medal w biegu na 800 metrów podczas Mistrzostw Polski U18, które odbyły się w dniach 5-7 lipca 2024 roku w Lublinie. Jej czas w finałowym biegu to 2:11,29, co jest imponującym wynikiem.

Hanna pewnie awansowała do finału, wygrywając swoją serię eliminacyjną z czasem 2:11,72. W biegu finałowym rywalizacja o złoty medal oraz przepustki na Mistrzostwa Europy U18 była bardzo zacięta aż do ostatnich metrów. Mimo uzyskania minimum na Mistrzostwa Europy U18, Hanna nie została powołana, ponieważ tylko dwie pierwsze zawodniczki z biegu finałowego uzyskały awans.

EKIPA TUSKA Z KOALICJI 13 GRUDNIA ZLEKCEWAŻYŁA ŚWINOUJŚCIE I JEGO MIESZKAŃCÓW.

Gratulacje dla Hanny Owczaruk za zdobycie kolejnego medalu na zawodach rangi Mistrzostw Polski. Warto również wspomnieć, że na tych samych mistrzostwach Nela Zygmunt, mieszkanka Karsiboru, zajęła wysokie 8. miejsce w Polsce w konkursie skoku wzwyż z wynikiem 159 cm. Obie zawodniczki trenują obecnie w Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje pod okiem trenera Rafała Błociana.

ZJEDLI NAJDROŻSZE DANIA Z KARTY, WYSZLI A ICH ZDJĘCIA TRAFIŁY DO INTERNETU „WSTYD NA CAŁY KRAJ”