Strona główna » Wciąż niebezpiecznie na granicy

Wciąż niebezpiecznie na granicy

by Daniel SZYSZ

400 prób nielegalnego przekroczenia w dwa dni

Straż Graniczna informuje o wzmożonej aktywności na granicy polsko-białoruskiej. W ciągu ostatnich dwóch dni, 5 i 6 czerwca, odnotowano blisko 400 prób nielegalnego przekroczenia granicy z Białorusi do Polski.

PAŃSTWO TUSKA ARESZTUJE ŻOŁNIERZY BRONIĄCYCH POLSKIEJ GRACY Z BIAŁORUSIĄ. TRZECH CHŁOPAKÓW Z KOMPANII WYPROWADZONO W KAJDANKACH JAK BANDYTÓW.

Funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali trzy osoby podejrzane o pomocnictwo w organizowaniu nielegalnego przekraczania granicy. Udzielono również pomocy medycznej pięciu cudzoziemcom.

Sytuacja na granicy była napięta. Agresywne grupy migrantów atakowały polskie patrole, rzucając w ich kierunku konarami drzew, kamieniami i stłuczonymi butelkami. Odnotowano również przypadki użycia procy.

ŚWINOUJŚCIE. ULICA KU MORZU NIE ZOSTANIE OTWARTA. JAK DZIŚ CZUJĄ SIĘ MIESZKAŃCY PRAWOBRZEŻA WIERZĄCY W ZAPEWNIENIA KOALICJI 13 GRUDNIA ??

Straż Graniczna utrzymuje zwiększoną czujność i podejmuje wszelkie niezbędne działania w celu zapewnienia bezpieczeństwa granicy i przeciwdziałania nielegalnej migracji.

ŚWINOUJŚCIE. KTO MOŻE NAD MORZE – ZOBACZ OBRAZ Z KAMER NA PLAŻY NA ŻYWO

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również