Strona główna » Świnoujście. Ulica Ku Morzu nie zostanie otwarta. Jak dziś czują się mieszkańcy prawobrzeża wierzący w zapewnienia koalicji 13 grudnia ??

Świnoujście. Ulica Ku Morzu nie zostanie otwarta. Jak dziś czują się mieszkańcy prawobrzeża wierzący w zapewnienia koalicji 13 grudnia ??

by Daniel SZYSZ

Świnoujście. Ulica Ku Morzu nie zostanie otwarta. Jak dziś czują się mieszkańcy prawobrzeża wierzący w zapewnienia koalicji 13 grudnia ??

Droga Ku Morzu w Świnoujściu nadal zamknięta – i co dalej ??

Jak poinformowała na portalu społecznościowym  Pan Prezydent Agatowska – odbyła ona spotkanie z wojewodą zachodniopomorskim Adamem Rudawskim.

Spotkanie to  przyniosło rozczarowujące wieści dla mieszkańców Świnoujścia i turystów.

Pomimo licznych apeli i protestów, droga Ku Morzu, prowadząca do popularnych atrakcji turystycznych, pozostanie zamknięta.

Wojewoda zachodniopomorski zasłania się obowiązujący w Polsce stopień alarmowy BRAVO, który znacznie ogranicza możliwość zniesienia strefy ochronnej wokół gazoportu.

ŚWINOUJŚCIE. KIEDY PRZEPROSICIE PANA ZBIGNIEWA BOGUCKIEGO I ZACZNIECIE POLITYCZNY LINCZ RUDAWSKIEGO ??

Co oznacza stopień alarmowy BRAVO?

Stopień alarmowy BRAVO wprowadzany jest w przypadku podwyższonego ryzyka wystąpienia zdarzeń o charakterze terrorystycznym.

W takiej sytuacji priorytetem staje się zapewnienie bezpieczeństwa infrastruktury krytycznej, do której zalicza się również terminal LNG w Świnoujściu.

Oznacza to zaostrzenie procedur bezpieczeństwa i ograniczenie dostępu do niektórych obszarów, w tym Drogi Ku Morzu.

GDAŃSK ROBI DUŻY KROK DO PRZODY W ŚWINOUJŚCIU AGATOWSKA PRÓBUJE ZABLOKOWAĆ ROZWÓJ PORTU

Jakie są perspektywy na przyszłość?

Nie ma żadnych perspektyw – droga nie zostanie otwarta – w pobliżu gazoportu powstanie terminal kontenerowy i nie ma możliwości aby tą droga poruszali się mieszkańcy i turyści

Wszystkie inne zapewnienia są po prostu kłamstwem.

Jak dziś czują się mieszkańcy Świnoujścia którzy uwierzyli przedstawicielom koalicji 13 grudnia – która dla zdobycia ich poparci po prostu ich okłamywała !!

Pamiętacie swoje hasła – Wojewodo wystarczy podpisać decyzje – no to niech podpisze

JUŻ KILKA TYSIĘCY NIELEGALNYCH IMIGRANTÓW WJECHAŁO DO POLSKI ZA RZĄDÓW TUSKA

Mieszkańcy prawobrzeże:

Nie obrażajcie się za grafikę  – miejcie dystans – tacy byliście zabawni w czasie „pogrzebu prawobrzeża”

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również