Strona główna » Świnoujście – Nowe oznakowanie na ulicy Uzdrowiskowej

Świnoujście – Nowe oznakowanie na ulicy Uzdrowiskowej

by Świnoujście w sieci

Świnoujście – NOWE ZNAKI NA PARKINGACH PRZY UL. UZDROWISKOWEJ

Zwracamy się z prośbą do kierowców, szczególnie kierowców pojazdów z przyczepami kempingowymi i kamperów, o zwracanie uwagi na oznakowanie i przestrzeganie zasad wynikających z tego oznakowania i przepisów ogólnych.

Przykładowo, znak D-18 „parking” oznacza miejsce przeznaczone na postój pojazdów (zespołów pojazdów), z wyjątkiem przyczep kempingowych. Prosimy zatem, aby nie wykorzystywać tych miejsc w celach innych niż postój pojazdów (tj. np. nie na biwakowanie / piknikowanie / kempingowanie / kamperowanie).

Ponadto brak umieszczonej pod znakiem tabliczki T-23e oznacza, że na parkingu nie jest dopuszczony postój przyczep kempingowych. Uwaga również na tabliczki T-30!

Umieszczona pod znakiem D-18 tabliczka T-30 wskazuje sposób ustawienia pojazdu względem krawędzi jezdni oznaczonej na tabliczce barwą szarą oraz że miejsce jest przeznaczone dla pojazdów samochodowych o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 2,5 t. Większość kamperów to pojazdy samochodowe o DMC > 2,5 t, wobec czego niedopuszczalny jest ich postój na miejscach oznakowanych tabliczkami T-30. W poniedziałek, 21 sierpnia 2023 r. oznakowanie bocznych parkingów na ulicy Uzdrowiskowej w rejonie pętli przy tzw. „Wiatraku” zostało uzupełnione pod znakami D-18 o tabliczki T-30.

 

Info UM

Świnoujście. Ogrody działkowe jak pola ryżowe – Ktoś się tym zajmie ??


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

3 × 1 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW