Strona główna » Policja – Miał dwa promile przyjechał na stację paliw

Policja – Miał dwa promile przyjechał na stację paliw

by Świnoujście w sieci

MIAŁ PONAD DWA PROMILE ALKOHOLU – ZOSTAŁ ZATRZYMANY PO TELEFONIE ŚWIADKA

Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał kierowca Mercedesa, którego świadek zdarzenia wypatrzył na stacji pali. Mężczyzna powiadomił o tym fakcie policjantów. Dzięki jego reakcji pijany kierowca nie uniknie odpowiedzialności przed sądem.

W miniony weekend funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Szczecinie interweniowali w związku ze zgłoszeniem dotyczącym nietrzeźwego kierowcy na jednej ze stacji paliw. Na miejscu funkcjonariusze zastali kierowcę Mercedesa, który wyjeżdżał z myjni samochodowej w kierunku wyjazdu na jedną z ulic.

Badanie 33 latka wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Podczas rozmowy obywatel Niemiec powiedział, że przyjechał odwiedzić swoją rodzinę a na stację paliw przyjechał jedynie po papierosy. Nadmienił, że jedynie wczoraj wypił dwa piwa. Ten kierowca już stracił prawo jazdy.

Odpowiedzialna i szybka oraz godna pochwały i naśladowania była reakcja świadka, dzięki której skrajnie nieodpowiedzialny mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności za popełnione czyny.

ZKS KMP

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

jeden × 3 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW