Policja. Grał w trzy karty. Postrzelili go bo nie dał się oszukać. Ku przestrodze

Policja

Policja – Grał w trzy karty – postrzelili go bo nie dał się oszukać – ku przestrodze


 

NIE DAŁ SIĘ OSZUKAĆ – ZOSTAŁ ZRANIONY Z BRONI ŚRUTOWEJ

W Sarbinowie turysta nie dał się oszukać i został zraniony z broni śrutowej przez jednego z organizatorów „gry w trzy kubki”. Policjant będący na urlopie z rodziną, nie spodziewał się takiego obrotu sytuacji. Wskazał rysopis sprawcy, który niedługo po zdarzeniu został zatrzymany i już usłyszał zarzut.

Zdarzenie rozegrało się na głównej ulicy Sarbinowa, gdzie trzech mężczyzn zorganizowało nielegalną „grę w trzy kubki”. Mieszkaniec wielkopolski przebywający z rodziną na urlopie zorientował się, że ta gra to oszustwo. Miedzy 52- letnim turystą, a jednym z organizatorów gry doszło do awantury, która zakończyła się strzałem z broni śrutowej w jego kierunku. W wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna trafił z urazem głowy do koszalińskiego szpitala.

STĘPKA POD PRZYSZŁY ORP JASKÓŁKA – KOLEJNY NISZCZYCIEL MIN DLA 8FOW

Policjanci z mieleńskiego i II komisariatu natychmiast zaczęli wykonywać czynności procesowe i operacyjne, w wyniku których ustalili świadków oraz rysopis sprawcy. Niedługo po zdarzeniu 21- letni mężczyzna został zatrzymany i już usłyszał zarzut narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem.

ŚWINOUJŚCIE – CO TAM PANIE NA FORTACH W PIECZARKARNI

Kolejny raz przestrzegamy!, że organizatorzy gry w trzy kubki to grupa ludzi, która wykorzystuje naszą chęć na łatwą wygraną. Zasady zabawy są proste. Wystarczy zgłosić swoje uczestnictwo i obstawić wybrany kubek. Z reguły jest tak, że w proceder zaangażowana jest grupa osób. Jedna z nich zaprasza przechodniów do obstawiania, za pieniądze, w którym z trzech kubków znajduje się piłeczka. Reszta tworzy tłum wykazujący zainteresowanie i głośno kibicujący graczom. Z reguły „trzy kubki” kończą się przegraną osoby zaproszonej do gry, bądź wygraną osoby podstawionej przez jej organizatora.

Pamiętajmy o tym, że żadna gra nie może toczyć się bez uczestników. Nie dajmy się więc zaprosić do obstawiania pieniędzy i odgadywania, gdzie organizator ukrył kulkę. Nie angażując się w ten oszukańczy proceder, nie damy jego organizatorom możliwości wykorzystania naszej naiwności.

 

Policja

 

ŚWINOUJŚCIE – SZYBCIEJ I BEZPIECZNIEJ NAD MORZE – ZOBACZ POSTĘPY PRAC

Related posts

Policja. Ukraińcy w mundurach polskich policjantów na ulicach naszych miast ??

Świnoujście. Nowy komendant policji w Świnoujściu

Policja. Jeżdą po pijaku na rowerach i hulajnogach

3 komentarze

Policja - Zaatakował ratownika na plaży - został aresztowany - Świnoujście w sieci lip 26, 2023 - 1:05 pm
[…] Policja – Zaatakował ratownika na plaży – został... Policja. Grał w trzy karty. Postrzelili go bo... Świnoujście – Wyruszyła najdłuższa piesza pielgrzymka na Jasną... Świnoujście – […]
Przestańmy się wstydzić naszej turystyki - Świnoujście w sieci lip 26, 2023 - 3:07 pm
[…] wstydzić naszej turystyki Policja – Zaatakował ratownika na plaży – został... Policja. Grał w trzy karty. Postrzelili go bo... Świnoujście – Wyruszyła najdłuższa piesza pielgrzymka na Jasną... Świnoujście – […]
Świnoujście - Samochód spłonął na Barlickiego - Świnoujście w sieci lip 26, 2023 - 9:24 pm
[…] wstydzić naszej turystyki Policja – Zaatakował ratownika na plaży – został... Policja. Grał w trzy karty. Postrzelili go bo... Świnoujście – Wyruszyła najdłuższa piesza pielgrzymka na Jasną... Świnoujście – […]
Add Comment