Międzyzdroje. Rekordowa Majówka w Międzyzdrojach

Międzyzdroje. Rekordowa Majówka w Międzyzdrojach

Rekordowa Majówka w Międzyzdrojach

Przed nami majówka. Dni wolne od pracy, pełne odpoczynku, spotkań w rodzinnym gronie jak również w towarzystwie przyjaciół. W tych dniach na pewno warto wybrać się do Międzyzdrojów.

Czeka na Was moc atrakcji, a i wrażeń nie zabraknie. Kto lubi aktywności sportowe, będzie zadowolony. Dla tych co kochają szachy 30 kwietnia br. organizujemy turniej szachowy o puchar Burmistrza Międzyzdrojów. 3 maja to międzyzdrojski, majowy dzień sportowy czyli Bieg po kulturę na dystansie 5 km oraz 2 godzinny maraton zumby.

A może trochę kultury? Czemu nie – 29 kwietnia koncert gwiazdy młodego pokolenia . O godz. 18:00 w amfiteatrze zabrzmi wokal Sarsy. 1 maja dla miłośników scen teatralnych spektakl “Apetyt na czereśnie” w wykonaniu teatru Polskiego ze Szczecina. No i najlepsze na deser – 2 maja w Dniu Flagi na międzyzdrojskiej plaży bijemy rekord Polski w kategorii najdłuższa flaga RP!

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do wspólnego świętowania z biało czerwoną.

Spotykamy się o godz. 10:30 na plaży przy zejściu A ( zejście przy restauracji Port ) lub przy zejściu K ( zejście przy Aquamarina ). Tam czekać będą na Państwa koordynatorzy akcji, którzy pokierują Was i skoordynują działania przy fladze.

Z biciem rekordu startujemy o godz. 11:00. Z dwóch stron ( od zejścia A i zejścia K ) z Waszym udziałem rozwiniemy flagę na odcinku 2 500 m. Rozciągnięta flaga, przytrzymana przez uczestników zostanie zmierzona przez przedstawiciela biura rekordów, dlatego informujemy, że flagę należy nie tylko rozwinąć, ale również poczekać do momentu jej złożenia.

Po zakończeniu bicia rekordu Polski zapraszamy Państwa na Aleję Gwiazd, gdzie odbędą się oficjalne uroczystości związane z Dniem Flagi, jak również będziecie mogli spędzić miłe chwile w towarzystwie międzyzdrojskich harcerzy i animatorów dla dzieci. Będzie można zobaczyć sprzęt wojskowy, skosztować pysznej grochówki czy też podziwiać paradę orkiestry wojskowej. Warto u nas być i jak zapowiada burmistrz Mateusz Bobek – u nas nie można się nudzić. Międzyzdroje oferują pełen wachlarz możliwości dla każdego i na każdą kieszeń. Zapraszam serdecznie!

Anetta Czyżak
UM Międzyzdroje

Tunel w Świnoujściu – Ogień i dym w tunelu

 

 

 

 

Related posts

Międzyzdroje. II edycja Międzyzdrojskej Ligi Biegowej za nami

Świnoujście. Trener podejrzanego o pedofilię aresztowany

Międzyzdroje. Otwarcie schodów na Kawczą Górę.

1 comment

Wojewoda zachodniopomorski zaprasza Już 2 maja w Międzyzdrojach wspólnie pobijmy rekord na najdłuższą flagę narodową - Świnoujście w sieci kwi 28, 2023 - 3:23 pm
[…] MIĘDZYZDROJE. REKORDOWA MAJÓWKA W MIĘDZYZDROJACH […]
Add Comment