Strona główna » Świnoujście – „Sentymentalny powrót do przeszłości…”

Świnoujście – „Sentymentalny powrót do przeszłości…”

by Daniel SZYSZ

Świnoujście – „Sentymentalny powrót do przeszłości…”

Pewna grupa wkraczających w dorosłość młodych ludzi wpadła na nietypowy pomysł.

Chcąc choć przez chwilę powrócić do beztroskich lat dziecięcych spędzonych kilkanaście lat temu w grupie ,,Puzelki” w Przedszkolu Miejskim nr 10 ,,Kolorowy Świat” w Świnoujściu uczniowie umówili się poprzez komunikator internetowy i wybrali się w kilkunastoosobowej grupie w odwiedziny do swojej ulubionej wychowawczyni Pani Izy Łukaszewicz.

Radość, ciepłe, serdeczne wspomnienia i niekończące się rozmowy towarzyszyły w tym dniu dużym już ,,Puzelkom”.

Uczniowie zwiedzili przedszkole, plac zabaw, pozowali do pamiątkowych zdjęć wraz z Panią Izą i kolejnym pokoleniem maluszków w przedszkolu. Podróż w przeszłość, którą tego dnia zafundowali Ci młodzi ludzie także swojej byłej wychowawczyni była pełna wzruszeń i wspomnień oraz stanowiła wyraz wdzięczności za wkład pracy i kształtowanie osobowości małych ,,Puzelków”.

Nietuzinkowe chwile spędzone na terenie przedszkola dawniej i teraz na długo pozostaną w pamięci uczestników spotkania. Także słodka niespodzianka – kolorowe babeczki dla nietypowych tego dnia przedszkolnych gości, upieczone przez Panią Lidzię, pozostaną miłym akcentem spotkania pokoleń.

Test: Ewa Brzozowska, zdjęcia Izabela Łukaszewicz

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

15 − dwa =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.