Świnoujście – Prawie 15 tysięcy za możliwość spaceru tunelem w Świnoujściu zebrano z aukcji

PORR S.A. - Tunel w Świnoujściu

WOŚP. Prawie 15 tys. złotych zebrał tunel pod Świną.

Za rekordową kwotę 7.100 złotych mieszkaniec Siedlec wylicytował zaproszenie na wyjątkowy spacer podwodnym tunelem pomiędzy wyspami Uznam i Wolin jeszcze przed jego oficjalnym otwarciem. Pieniądze już trafiły na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Prezydent Świnoujścia wraz z Wykonawcą tunelu konsorcjum firm PORR – Gülermak przekazali świnoujskiemu Sztabowi WOŚP w sumie 5 zaproszeń do najdłuższego w Polsce podwodnego tunelu. Każde dla 5 osób. Jedno za 550 złotych wylicytowano podczas tradycyjnego kiermaszu świnoujskiego sztabu.

Cztery pozostałe trafiły na licytację internetową. Licytowali ludzie z całej Polski. Ostatecznie największą kwotę zapłacił wspomniany już mieszkaniec Siedlec. Kolejne zaproszenie za 3.050 zł. powędrowało do Chorzowa. Dwa pozostałe wylicytowano za 2.450 oraz 1.575 złotych.

– Osoby, które wylicytowały nasze zaproszenia zapewniam, że nie będą tego żałowały – mówi Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz.

– Razem z wykonawcą tunelu gwarantujemy niezapomniane wrażenia. Podczas spaceru w najgłębszym miejscu tunelu będą znajdować się aż 39 metrów poniżej lustra wód Świny.

A na pamiątkę pobytu w tunelu otrzymają zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa.

BIK UM Świnoujście

 

Świnoujście – Tunelem w Świnoujściu przejedziemy przed wakacjami

Related posts

Świnoujście. Zapytaj Agatowską Prezydent Świnoujścia

Świnoujście. Burdelmama szukała męża w Świnoujściu ??

Świnoujście. TOP 5 niebiletowanych atrakcji, które musisz zobaczyć w czasie majówki w Świnoujściu