Międzyzdroje – Wave Międzyzdroje Resort & SPA zachwyca gości po majówce

Wave Międzyzdroje Resort & SPA zachwyca gości po majówce

Wave Międzyzdroje Resort & SPA zachwyca gości po majówce

Nadmorski krajobraz Międzyzdrojów na stałe został odmieniony przez spiralne, nowoczesne bryły budynków z przeszkloną elewacją. To pierwszy obiekt o standardzie 5-gwiazdek w miejscowości. Weekend otwarcia to 100% obłożenie i bardzo wysokie oceny gości.

Wave Międzyzdroje Resort & SPA zachwyca gości po majówce

Oficjalne dla zaproszonych gości odbyło się 27 kwietnia 2022. W Wave Międzyzdroje Resort & SPA symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali: Anna Bańkowska – Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego, Mateusz Bobek – Burmistrz Międzyzdrojów, Kinga Łata – Dyrektor Generalny i Członek Zarządu, Andrzej Bałdyga – Członek Zarządu oraz właściciele Adam Sadowski i Dariusz Grabowski z Green House Development. Uroczystość poprowadził Karol Okrasa, którego autorskiego dania inspirowanego lokalnymi smakami mogli skosztować obecni. Jednym z zaproszonych gości był Henryk Sawka, który na miejscu narysował grafikę przeznaczoną na licytację charytatywną.

– Inwestycja jest wielkim sukcesem całego zespołu. Serdeczne dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania Międzyzdroje Resort & SPA – powiedział Adam Sadowski, Prezes Green House Development. – Jestem przekonany, że obiekt stanie się nową ikoną Międzyzdrojów, które mają długą historię uzdrowiskową, a piersi kuracjusze przyjeżdżali już w XIX w. Chcemy kontynuować tę tradycję i promować Międzyzdroje jako miejsce warte odwiedzenia i odkrycia na nowo wśród Polaków i nie tylko. Dołożymy wszelkich starań, aby nowy resort spełnił najwyższe oczekiwania wszystkich odwiedzających nas gości – podkreślił.

Dwa dni później, 29 kwietnia, próg obiektu hotelowego przekroczyli pierwsi goście. W lobby powitano przybywających lampką prosecco. Zaplanowano wiele atrakcji, nie tylko dla dorosłych, ale również dla najmłodszych. Weekend otwarcia z 100% obłożeniem był prawdziwym sprawdzianem dla obsługi oraz nowym doświadczeniem dla prawie 300 osób, w tym dla 70 dzieci. Goście po pobycie wystawili bardzo dobre opinie – aktualna ocena na popularnym portalu booking.com to 9,7/10. W Google również oceniono weekend na 5/5 (21 opinii).

Międzyzdroje – Wave Międzyzdroje Resort & SPA zachwyca gości po majówce

O Wave Międzyzdroje Resort & SPA
Wave Międzyzdroje Resort & SPA położone jest w pierwszej linii brzegowej z bezpośrednim zejściem na plażę. Obiekt tworzy 100 apartamentów o powierzchni od 37 do 57 m kw. Każdy składa się z salonu i wydzielonych 1 lub 2 sypialni oraz prywatnego tarasu. Główną atrakcją jest zlokalizowany na zielonym dziedzińcu całoroczny basen zewnętrzny z jacuzzi i leżakami. Saunarium tworzą 4 sauny, tężnia solankowa i strefa relaksu. Strefa wellness oferuje rytuały na basie naturalnych marek Saint Molo oraz Rosafilo. W utrzymaniu sprawności pomoże Fitness Club

wyposażony w sprzęt Technogym, a w Kids Zone na dzieci czekają m.in. ścianka wspinaczkowa, małpi gaj, czy gry interaktywne. Oferta kulinarna to przede wszystkim sezonowe potrawy skomponowane z ryb oraz świeżych i lokalnych składników. Na terenie kompleksu stworzona została przestrzeń bez samochodu. Podziemny parking eliminuje ruch do niezbędnego minimum.

O deweloperze
Green House Development to firma deweloperska z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości i w 100% z polskim kapitałem. W portfolio firmy znajdują się takie inwestycje, jak: nowoczesne osiedla, luksusowe apartamentowce oraz powierzchnie komercyjne. Grupa rozwija segment nieruchomości luksusowych i premium, a także pod marką Green House Hospitality buduje i kompleksowo zarządza obiektami hotelowymi. Green House Development współpracuje z kreatywnymi biurami architektonicznymi, co gwarantuje nowoczesną stylistykę i wysoką funkcjonalność realizowanych inwestycji. Green House Development, za swoje dotychczasowe realizacje, został doceniony w branży otrzymując tytuły: Najlepszej Jakości Quality International, czy Rzetelnej Firmy.

Więcej informacji:
www.wavemiedzyzdroje.pl
www.greenhousedevelopment.pl

Related posts

Świnoujście. Tragedia, tak źle jeszcze nigdy nie było. Kto chce zniszczyć biznes turystyczny na prawobrzeżu

Świnoujście: Weekend pełen słońca i turystów! – Tłumy na plaży

Polacy pokochali wakacyjne wyjazdy, zobacz gdzie najczęściej wypoczywamy