Świnoujście – Taekwondo olimpijskie

Taekwondo olimpijskie.

10 października 2020 odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Tarnowie Podgórnym.

ULKSW Pomorze Świnoujście reprezentowało siedmioro zawodników, którzy wystartowali w trzech konkurencjach: dwubój sprawnościowy, poomse (układy formalne) oraz walka sportowa. W dwuboju brązowe medale zdobyły: sw Klaudia Bukowska i Maja Kowalewska.

W poomse tuż za podium na czwartym miejscu znalazł się Dawid Błachnio. Natomiast w walce sportowej brąz zdobyła Wanessa Zakrzewska. Klaudia Bukowska, srebro Dawid Błachnio, Karolina Kuckiewicz oraz Maja Kowalewska. Poza podium Łukasz Kolański i Wiktora Krasowska-Nowak.

ULKSW Pomorze Świnoujście zajęło 7 miejsce drużynowo na 24 zgłoszone kluby z Wielkopolski i Pomorza Zachodniego.