W TRAKCIE POLICYJNYCH DZIAŁAŃ „PRĘDKOŚĆ”- TRZECH KIEROWCÓW STRACIŁO PRAWO JAZDY

Zatrzymaniem prawa jazdy zakończyła się brawurowa jazda trzech kierujących, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość.

Mężczyźni zostali zatrzymani do kontroli przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego koszalińskiej komendy, w ramach działań grupy „SPEED”.

Tylko w ciągu jednego dnia minionego weekendu policjanci z koszalińskiej drogówki, podczas działań kontrolno-pomiarowych w ramach działań grupy „SPEED” zatrzymali uprawnienia do kierowania trzem nieodpowiedzialnym kierowcom, którzy przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym

W miejscowości Tymień mundurowi zatrzymali volkswagena. Powodem kontroli była nadmierna prędkość. Mężczyzna w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 108 km/h.

Kolejnym nieodpowiedzialnym kierowcą, okazał się mężczyzna, który rozpędził na ul. Gnieźnieńskiej mitsubishi osiągając niedozwoloną prędkość 105 km/h.

Kolejne przekroczenie prędkości policjanci z koszalińskiej drogówki ujawnili w Koszalinie na ul. Lechickiej. W obszarze zabudowanym kierujący audi miał na liczniku w chwili kontroli 122 km/h przy obowiązujących na tym odcinku 40 km/h.

Wszyscy kierowcy zostali ukarani mandatami i punktami karnymi oraz stracili prawo jazdy na trzy miesiące

Funkcjonariusze są szczególnie wyczuleni na łamanie regulacji dotyczących dozwolonej prędkości, bo to one są w naszym kraju jedną z głównych przyczyn kolizji i tragicznych w skutkach wypadków.

Policja