Inwestowanie w nieruchomości nawet od zera zł kapitału – szkolenie z dotacji UE

 

Emerytura… każdy chce dożyć tego momentu, aby zakończyć pogoń za pieniędzmi i zostać wolnym finansowo. Marzymy często o odpoczynku na biało-piaszczystej plaży na egzotycznej wyspie. Niestety samo się to nie zrealizuje, w Polsce nie możemy liczyć na atrakcyjne świadczenia emerytalne. 

 

Z pomocą przychodzą nieruchomości. Te z kolei kojarzą się z koniecznością inwestycji dużego kapitału. “To nieprawda!“ – mówi Wojciech Kłodziński założyciel spółki Rentumi.

Podczas szkolenia z inwestowania w nieruchomości, uczymy w jaki sposób krok po kroku rozpocząć aktywność w tej branży. Korzystamy z bieżącej sytuacji na rynku. Polacy posiadają ponad 2 BILIONY złotych oszczędności na lokatach, w funduszach inwestycyjnych itp. Średni zysk z lokat to 1,75% w skali roku. Średni zysk z bezpiecznych, najlepszych funduszy to 6,7%. To dlatego osoby majętne z kapitałem poszukują innych rozwiązań. Najbezpieczniejszym jest inwestowanie w nieruchomości. Za nimi stoi konkretna wartość materialna, a nie papier / liczby w banku.

 

W trakcie szkolenia z inwestowania w nieruchomości uczymy budowania relacji z inwestorem lub wykorzystania idealnej pozycji na start – umowy o pracę i zdolności kredytowej. 

 

Nieruchomości odpowiednio zarządzane przynoszą nawet 20% w skali roku uwzględniając w długoterminowym aspekcie: podział mieszkania i wynajem na pokoje, wynajem krótkoterminowy, wzrost kwoty czynszu, wzrost wartości samej nieruchomości.

Grupa Rentumi i Akademia Rozwoju Zawodowego Pomerania zapraszają na 3-dniowe szkolenie w Szczecinie w dniach 25-27 października. 

Kurs jest finansowany ze środków UE. To niebywała okazja, aby rozpocząć drogę do rentierstwa, wykorzystując dofinansowanie na to przeznaczone.

Ponad 140 absolwentów szkoleń w 2019 roku, którzy odnoszą olbrzymie sukcesy na rynku nieruchomości. Na szkolenie zgłosiły się również osoby, które nie zawsze się kwalifikowały do uzyskania dotacji. Jednak podjęły chęć działania i zwrot był wielokrotnie większy.

 

 • Po szkoleniu Paweł zrealizował 5 gotowców inwestycyjnych, każdy ze średnim zyskiem 71.000zł !
 • Patryk wykonał już 7 flipów na mieszkaniach ze średnim zyskiem 40.000zł
 • Maciej posiada już 13 mieszkań w podnajmie po 6 mc, mieszkania te dają 14.000zł zysku miesięcznie z kontraktami podpisanymi na 7 i 10 lat.
 • Ania 4 flipy na ładnie ze średnim zyskiem 45.000zł każdy.

Oraz wiele więcej sukcesów w naszym województwie zachodniopomorskim. Zapraszamy do konfrontacji wyników z naszymi absolwentami. 

Ta edycja szkolenia jest skierowana do osób po 50 roku życia. Zapisy trwają tylko do 11 października! Podejmij wyzwanie i skorzystaj z okazji dotacji UE.

 

Wszelkie szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie https://ekspertinwestycji.pl

 

Podczas 3 dni szkolenia będzie aż 5-ciu prelegentów.

 • Wojciech Kłodziński – innowator branży, twórca aplikacji do zarządzania najmem mieszkań z tel. komórkowego, inwestor.
  Nauczy Cię przygotowania biznesplanu w gotowce inwestycyjne oraz wykorzystania narzędzie IT.
 • Krzysztof Rzepkowski – jeden z najlepszych negocjatorów w Polsce, trener dla pośredników nieruchomości.

Zaprezentuje Tobie sztukę negocjacji, aby kupić okazyjnie nieruchomość

 • Wojciech Orzechowski – mentor, inwestor, trener, organizator Maraton-u WIWN na ponad 1000 uczestników z branży nieruchomości.

Wskaże Tobie drogę do rentierstwa w oparciu o flipowanie.

 • Sylwester Kasprzewski – radca prawny wyspecjalizowany w branży nieruchomości, również inwestor.

Odpowie na pytanie – jak bezpiecznie przejść przez drogę inwestowania w nieruchomości.

 • Magdalena Gajdamowicz – długoletni menedżer z olbrzymim doświadczeniem w branży finansowej.

Wyszkoli Cię w pozyskiwaniu finansowania na zakup nieruchomości.

Dodatkowo w ramach szkolenia otrzymasz narzędzia oraz gotowe do zastosowania wzory dokumentów, takie jak: umowa najmu pokoju, umowa najmu mieszkania, najem okazjonalny , na co dzień dostępne do zakupienia w sklepie : https://sklep.rentumi.pl 

 

Szkolenie to nie tylko sama wiedza, poza praktycznymi ćwiczeniami, przede wszystkim liczy się networking. Czyli bezpośrednie poznanie ludzi z tej branży, którzy zmienią Twoje życie. Praktycznie zawsze, uczestnicy szkoleń pozostają w stałym kontakcie. W grupie osób znajdują się: architekci, notariusze, właściciele firm remontowych, pośrednicy i wiele innych inspirujących ludzi, z którymi zrobisz biznes.

 

Wypełnij zgłoszenie poprzez stronę: https://ekspertinwestycji.pl 

Na tą edycję, zapisy trwają tylko do 11 października 2019 r.
Szkolenie odbędzie się w Hotel Atrium Szczecin wraz z pełnym cateringiem we wspaniałej atmosferze.

 

Poznaj więcej szczegółów – skontaktuj się telefonicznie lub mailowo:

 

Sprawy merytoryczne i organizacyjne: szkolenia@rentumi.pl,  +48 730 800 850

Refundacja: Maciej Piątkowski, mpiatkowski@rentumi.pl,  +48 506 136 131