Strona główna » Świnoujście. Szok, ceny noclegów na majówkę zwariowały

Świnoujście. Szok, ceny noclegów na majówkę zwariowały

by Świnoujście w sieci

Świnoujście. Szok, ceny noclegów na majówkę zwariowały

Przejrzeliśmy dla Was portale rezerwacyjne – jak kształtują się ceny noclegów w Świnoujściu i nie mamy dobrych informacji

Ceny za „weekend” majowy zaczynają się od 1500 zł

Tak więc jak widać tanio nie będzie

Majówka 2024 w Świnoujściu to okres, w którym wiele osób planuje wypoczynek. Ceny noclegów mogą być istotnym czynnikiem przy wyborze miejsca na ten długi weekend. Oto kilka informacji na ten temat:

  1. Trend cenowy: W porównaniu z zeszłym rokiem, ceny noclegów na majówkę w 2024 roku nieco spadły. W większości kurortów jest obecnie więcej wolnych pokoi, co wpłynęło na średnie stawki, które są niższe niż przed rokiem. Warto jednak pamiętać, że to nadal okres, w którym ceny są wyższe niż w innych momentach roku.
  2. Średnie koszty: Średnio za nocleg dla dwóch osób w 10 popularnych miejscowościach turystycznych w majówce 2024 roku trzeba zapłacić około 630 złotych. To nieco mniej niż w analogicznym okresie przed rokiem, kiedy para musiałaby wydać ponad 650 złotych za dobę w hotelu.

ŚWINOUJŚCIE. NIEWIARYGODNE. CZY TO SZANTAŻ? MIASTO Z BUDŻETEM 500 MILIONÓW NIE MOŻE ZORGANIZOWAĆ ŚWIĘTA FLAGI ??

3. Last minute: Jeśli szukasz oferty na ostatnią chwilę, warto wiedzieć, że średnie stawki są obecnie o około 4% niższe niż w 2023 roku. Niemniej, jeśli poszerzysz obszar poszukiwań i rozważysz noclegi nie tylko w hotelach, ale także w wynajętych mieszkaniach lub prywatnych kwaterach, znajdziesz jeszcze tańsze opcje.

 

Podsumowując, choć majówka w Świnoujściu może być kosztowna, warto poszukać tańszych opcji i zastanowić się nad rezerwacją wcześniej, aby uniknąć wygórowanych cen na ostatnią chwilę. – do 1 maja zostało jeszcze 5 dni

Zapraszamy do Świnoujścia

 

ŚWINOUJŚCIE. TOP 5 NIEBILETOWANYCH ATRAKCJI, KTÓRE MUSISZ ZOBACZYĆ W CZASIE MAJÓWKI W ŚWINOUJŚCIU

Bramownice w Świnoujście - Miasto usuwa dzikie koczowiska z parkingów przy plaży


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również