Świnoujście – Lista kandydatów zarejestrowanych na dzień 19.09.2018

Okręg nr 1

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY GRUPA MORSKA – CAŁA NAPRZÓD

1 KONKOLEWSKA Dorota Teresa 46 Świnoujście
2 MIKULSKA Dorota Urszula 52 Świnoujście
3 ADRANOWSKI Bartosz Jerzy 32 Świnoujście
4 NOWACZKIEWICZ Dagmara Ewa 43 Świnoujście
5 KUBICKI Andrzej Jacek 56 Świnoujście
6 KAMIŃSKI Krzysztof Jacenty 65 Świnoujście
7 KOŚMIDER Krystian Kamil 23 Świnoujście
8 RACHTAN Agnieszka 57 Świnoujście
9 PALEWSKI Piotr Zygmunt 51 Świnoujście

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ŻMURKIEWICZA

1 SUJKA Paweł 52 Świnoujście
2 NIEWIAROWSKI Marek Jan 57 Świnoujście
3 ZDYBEL Aneta 43 Świnoujście
4 SZCZUCKA Kamilla Agnieszka 51 Świnoujście
5 SZABLEWSKI Bartłomiej Roman 56 Świnoujście
6 MYŚLIWIEC Ludwika Grażyna 65 Świnoujście
7 OSIKOWSKA Wiesława Bogumiła 60 Świnoujście
8 ORDON Piotr 56 Świnoujście
9 LEBDOWICZ Andrzej Jan 67 Świnoujście

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1 AGATOWSKA Joanna Monika 46 Świnoujście
2 CIEŚLA Honorota Barbara 50 Świnoujście
3 RACHUTA Robert Jerzy 52 Świnoujście
4 BARTKOWIAK Stanisław Edward 79 Świnoujście
5 JANUSZEWSKI Szczepan Jan 34 Świnoujście
6 KLUCZEWICZ Ewelina Urszula 39 Świnoujście
7 KRYŃ Andrzej Jacek 47 Świnoujście
8 LEWA Łukasz Patryk 24 Świnoujście
9 UTTENDORF Lidia Krystyna 54 Świnoujście

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1 ŚLIWIŃSKI Dariusz Czesław 51 Świnoujście
2 JABŁOŃSKA Elżbieta 53 Świnoujście
3 KĘDZIERSKI Grzegorz Paweł 59 Świnoujście
4 FOGT-BUSLER Iwona 32 Świnoujście
5 CZOBODZIŃSKI Jerzy 71 Świnoujście
6 KOZŁOWSKA Katarzyna 37 Świnoujście
7 HERMAN Mieczysław Zygmunt 72 Świnoujście
8 PAWLICZEK-GĄSKA Alaksandra Dorota 39 Świnoujście
9 MILLER Krzysztof Marek 59 Świnoujście

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 MROZEK Andrzej 66 Świnoujście
2 STÓJ Katarzyna Agnieszka 26 Świnoujście
3 HUSZCZA Stanisław Janusz 67 Świnoujście
4 KRĘCICKI Józef Zdzisław 65 Świnoujście
5 MISIAK Witold 57 Świnoujście
6 DZIADULEWICZ Beata 50 Świnoujście
7 MICHALSKA Elżbieta Halina 61 Świnoujście
8 SZATKOWSKA Natalia Nadzieja 28 Świnoujście
9 PODOLECKI Jan Maria 23 Świnoujście

Okręg nr 2

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY GRUPA MORSKA – CAŁA NAPRZÓD

1 JANTA-LIPIŃSKI Kamil 31 Świnoujście
2 STAWICKA Aneta 45 Świnoujście
3 JELONEK Michał Maksymilian 37 Świnoujście
4 MILEWSKI Krzysztof Piotr 38 Świnoujście
5 ŁAWIŃSKA Jolanta Maria 46 Świnoujście
6 BOHDZIEWICZ Alicja Hipolita 58 Świnoujście
7 WITKOWSKA Marta Justyna 36 Świnoujście
8 STANISZEWSKI Damian 39 Świnoujście
9 SPECJALSKI Jarosław Bogusław 56 Świnoujście

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ŻMURKIEWICZA

1 MICHALSKA Barbara 52 Świnoujście
2 KOSS Grzegorz Piotr 50 Świnoujście
3 ILCZUK Magdalena Anna 34 Świnoujście
4 PYCLIK Kamil Paweł 40 Świnoujście
5 WITOMSKI Daniel Piotr 37 Świnoujście
6 MECHŁO Ewa 58 Świnoujście
7 MAZURYK Paweł Franciszek 34 Świnoujście
8 KOŁODZIŃSKA-SERAFIN Aneta Małgorzata 43 Świnoujście
9 ŻMURKIEWICZ Janusz 70 Świnoujście

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1 WŁODARCZYK Jarosław Cezary 39 Świnoujście
2 SZPYTKO Krzysztof Piotr 52 Świnoujście
3 PRZYBYLSKI Krzysztof 54 Świnoujście
4 GŁADZIK-GOGOL Joanna 56 Świnoujście
5 KASTRAU Beata Dorota 54 Świnoujście
6 KUDELA Wiesława Urszula 68 Świnoujście
7 MITAS Elżbieta Danuta 65 Świnoujście
8 TAŃSKI Tadeusz 47 Świnoujście
9 WOJTKIEWICZ Patryk Oskar 20 Świnoujście

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1 GÓRECZNY Wiesław Stanisław 60 Świnoujście
2 BOROWSKI Jan Marek 31 Świnoujście
3 ROMAŃSKA Karolina Genowefa 33 Świnoujście
4 MACIEJEWSKI Lesław 62 Świnoujście
5 GAWLE Łukasz Zbigniew 35 Świnoujście
6 WARWAS Agata 43 Świnoujście
7 WASITA Anna 41 Świnoujście
8 WASILEWSKA Agnieszka Barbara 42 Świnoujście
9 BIELSKI Dariusz 51 Świnoujście

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 JURKIEWICZ Jacek Modest 47 Świnoujście
2 NAMYŚLAK Aleksandra 62 Świnoujście
3 SOŁTYSIK Zofia 60 Świnoujście
4 GOZDEK Ryszard Maciej 72 Świnoujście
5 LISTEK Iwona Monika 51 Świnoujście
6 DĄBROWSKI Jerzy Stanisław 64 Świnoujście
7 LIS Marian 60 Świnoujście
8 MISIAK Stanisław 59 Świnoujście
9 SIEMKO Agnieszka 40 Świnoujście

Okręg nr 3

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY GRUPA MORSKA – CAŁA NAPRZÓD

1 NOWICKI Sławomir Stanisław 53 Świnoujście
2 TOSNOWIEC Grażyna Wanda 48 Świnoujście
3 MARSZAŁEK Sylwia 39 Świnoujście
4 HYŻOWIECKI Henryk 62 Świnoujście
5 SZYMAŃSKI Olaf Aleksander 21 Świnoujście
6 BARCZAK Jerzy Mieczysław 66 Świnoujście
7 MERCHELSKI Zdzisław 64 Świnoujście
8 BARTOSZEWSKA Edyta Barbara 43 Świnoujście
9 SOŁOWIŃSKA Ewa Maria 51 Świnoujście

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ŻMURKIEWICZA

1 KOWALSKI Leon Ryszard 71 Świnoujście
2 ANTCZAK Jacek Marek 34 Świnoujście
3 STECYK Anna Katarzyna 42 Świnoujście
4 JĘDRZEJAK Malwina 53 Świnoujście
5 ROJCZYK Joanna Magdalena 44 Świnoujście
6 JASIAKIEWICZ Maciej Antoni 35 Świnoujście
7 SIDORCZUK Jolanta 55 Świnoujście
8 PAŹDZIERSKA Elżbieta Halina 59 Świnoujście
9 MIECZNIK Robert Kazimierz 51 Świnoujście

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1 TETERYCZ Ryszard Mieczysław 65 Świnoujście
2 WITKOWSKI Przemysław Jakub 36 Świnoujście
3 TRYDEŃSKI Adrian 22 Świnoujście
4 GABRYSIAK Mirosława Ewa 54 Świnoujście
5 GRUDZIŃSKA Dorota Hanna 38 Świnoujście
6 KACZMAREK Agnieszka Magdalena 39 Świnoujście
7 KOZŁOWSKI Mirosław Wiesław 63 Świnoujście
8 ZUŻAŁEK Sławomira Katarzyna 72 Świnoujście
9 ŻUCHOWICZ Adam Jarosław 49 Świnoujście

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1 WAGA Leszek Antoni 60 Świnoujście
2 DUSZA Agnieszka Anastazja 40 Świnoujście
3 KŁAPUT Jerzy Tadeusz 54 Świnoujście
4 PIASECKI Jerzy 65 Świnoujście
5 CZAJKA Karolina Anna 42 Świnoujście
6 TREMBOWSKI Edmund 75 Świnoujście
7 SARAN Aneta Elżbieta 42 Świnoujście
8 HERMAN Małgorzata Krystyna 21 Świnoujście
9 MISZTOFT Mariusz Paweł 34 Świnoujście

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 STASZYŃSKI Andrzej Stanisław 49 Świnoujście
2 BEJSTER Grażyna Halina 53 Świnoujście
3 SZMYT Bartłomiej Paweł 39 Świnoujście
4 DAWID Teresa Grażyna 56 Świnoujście
5 MROZEK Maciej Paweł 23 Świnoujście
6 NAMYŚLAK Anna 38 Świnoujście
7 KATZ Wanda Elżbieta 52 Świnoujście
8 REICHE Andrzej Jacek 59 Świnoujście
9 PUSZ Rafał 45 Świnoujście