Strona główna » Lista kandydatów do Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego, aż 10 osób ze Świnoujścia

Lista kandydatów do Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego, aż 10 osób ze Świnoujścia

by Świnoujście w sieci

Lista kandydatów do Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego, aż 10 osób ze Świnoujścia
Okręg nr 2
Listy kandydatów

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1 GAWROŃSKI Robert Leszek 49 Świnoujście
2 GORAL Zdzisław Ludwik 68 Nowogard
3 KOŁODZIEJEK Wiesława Maria 67 Golczewo
4 ŁYDZIŃSKA Elwira Marzanna 48 Resko
5 WIECZOREK Cezary Adam 49 Dziwnówek
6 KSIĄDZ Ewa Bożena 22 Stuchowo
7 LACHOWICZ Marek 63 Gryfice

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1 DZIEWGUĆ Zygmunt 70 Gryfice
2 RZEPA Jarosław Michał 46 Szczecin
3 SIMIŃSKI Damian 41 Nowogard
4 DŁUGOSZ Katarzyna Maria 35 Goleniów
5 ZAREMBA-SZUBA Grażyna Regina 59 Łobez
6 KOTECKI Tadeusz Adam 68 Świnoujście
7 KARPOWICZ Grażyna Cecylia 62 Węgorzyno

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 SZYMAŃSKA Halina Barbara 58 Łobez
2 DYCZYŃSKA Katarzyna Karolina 44 Gryfice
3 ŻUKOWSKI-KONOPKA Robert 49 Szczecin
4 ZDROIK Joanna Helena 51 Świnoujście
5 BIAŁKOWSKI Jan 61 Nowe Węgorzyno
6 KAMIŃSKI Michał 34 Kamień Pomorski
7 ZARĘBSKA-KULESZA Magdalena 57 Świerczewo

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

1 KULKA Cezary Marek 54 Goleniów
2 WASYLÓW Elżbieta Jolanta 58 Goleniów
3 RONOWICZ Izabela Renata 42 Trzebusz
4 DZIEKOŃSKA Iwona Maria 45 Świnoujście
5 DĄBROWSKI Mirosław Stanisław 54 Stepnica
6 KICIŃSKA Agnieszka 36 Mosty – Osiedle
7 WAWSZCZYK Kamil Radosław 32 Goleniów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

1 POKORSKI Michał 20 Gryfice
2 CIEŚLAK Sebastian 42 Nowogard
3 SIDORUK Marek Artur 48 Międzyzdroje
4 SIDORUK Justyna Malwina 21 Międzyzdroje
5 ANDRZEJEWSKA Dorota 46 Płoty
6 GRZEBYTA Antonina 83 Płoty

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1 ŁĄCKI Artur Jarosław 56 Rewal
2 KOZŁOWSKA Elżbieta Emilia 63 Świnoujście
3 ŁUKASZEWSKI Zbigniew Jan 53 Miękowo
4 LALAK-SZAWIEL Lidia 61 Łobez
5 KOŚCIUKIEWICZ Małgorzata Irena 51 Międzyzdroje
6 REIMANN Adam Paweł 42 Koszalin
7 FEDEŃCZAK Adam 65 Nowogard

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

1 SZABLA Maciej Igor 42 Czarnogłowy
2 BIAŁOŃ Rafał Wiesław 20 Świnoujście
3 GENDAJ Daniela Weronika 36 Szczecin
4 SOBIESZCZYK Tadeusz Jan 69 Szczecin
5 BUŁAWA-HALASZ Joanna 34 Szczecin

Lista nr – KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

1 SZCZODRY Artur Maria 23 Świnoujście
2 KOZIOŁ Adam Mirosław 30 Świnoujście
3 PYCLIK Eryka Maria 35 Świnoujście
4 MILEWSKA Małgorzata 25 Stargard
5 BRAJER Wioletta Agata 52 Stargard

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

1 POLIKOWSKA Renata Anna 43 Szczecin
2 GÓRSKA Grażyna Maria 61 Mosty
3 MĘDREK Jerzy 73 Goleniów
4 DOWGIAŁŁO Elżbieta Natalia 55 Kamień Pomorski
5 WOŹNIAK Julita Ewelina 42 Łobez
6 SEWERYN Zenon Andrzej 65 Gryfice
7 SOŁTYSIK Marcin 39 Świnoujśćie

Bramownice w Świnoujście - Miasto usuwa dzikie koczowiska z parkingów przy plaży


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

5 × 3 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.