Strona główna » Flota Świnoujście vs Wikęd Luzino – zapowiedź meczu!

Flota Świnoujście vs Wikęd Luzino – zapowiedź meczu!

by Świnoujście w sieci

Flota Świnoujście vs Wikęd Luzino – zapowiedź meczu!

 

Po 2 kolejnych zwycięstwach piłkarze Floty Świnoujście mają szansę na klasycznego hat-tricka. W najbliższej serii gier Flota Świnoujście zmierzy się przed własną publicznością z Wikędem Luzino. Czy gospodarzom uda się poprawić sytuację w ligowej tabeli?

 

Flota Świnoujście

 

Do zakończenia tego sezonu pozostało jeszcze 8 kolejek, a Flota Świnoujście po 2 zwycięstwach z rzędu znacząco poprawiła swoją sytuację w ligowej tabeli. Obecnie na koncie tego zespołu znajdują się 32 wywalczone punkty. Taki wynik sprawia, że ekipa ze Świnoujścia oddaliła od siebie perspektywę potencjalnego spadku. Dystans pomiędzy strefą spadkową a tym zespołem wynosi aktualnie 11 punktów. Matematycznie wszystko jest więc jeszcze możliwe, jednak w praktyce szanse Floty Świnoujście na spadek są już bardzo małe. Widać to również na podstawie oferty, którą przygotowały zakłady bukmacherskie.

 

Początek rozgrywek w rundzie wiosennej dla Floty Świnoujście nie był udany. Na koncie tego zespołu znalazły się 4 porażki z rzędu. W tym czasie Flota przegrała między innymi starcie z innym zespołem, który walczy o utrzymanie, czyli Stolem Gniewino. Przełamanie w wykonaniu ekipie ze Świnoujścia nastąpiło w domowej rywalizacji, która miała miejsce 30 marca. Flota zmierzyła się wtedy z Polonią Środa Wielkopolska i to spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy aż 3:0. Nie ma wątpliwości, że wpływ na losy tej rywalizacji miała również czerwona kartka, którą otrzymała ekipa przyjezdna w pięćdziesiątej drugiej minucie.

 

Po zakończeniu tej rywalizacji Flota Świnoujście miała przed sobą najtrudniejsze możliwe zadanie, ponieważ zmierzyła się na wyjeździe z aktualnym liderem tabeli, który pewnie kroczy po awans. Ekipa z województwa zachodniopomorskiego nie miała tu zbyt wiele do powiedzenia i przegrała aż 4 golami. Tutaj jednak nikt nie spodziewał się wywalczonych punktów przez Flotę. Oferta zakładów bukmacherskich wyraźnie faworyzowała lidera tabeli.

 

Dobrą dyspozycję piłkarze ze Świnoujścia potwierdzili 13 kwietnia w domowym starciu z Gedanią Gdańsk. Oba te zespoły są sąsiadami w ligowej tabeli, więc było to niezwykle ważne zwycięstwo. Również w ostatni weekend kibice Floty mieli powody do zadowolenia, ponieważ ich ulubieńcy pokonali na wyjeździe Noteć Czarnków. Było to jednocześnie pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w rundzie wiosennej. Poprzedni triumf Floty Świnoujście w delegacji miał miejsce jeszcze w 2023 roku na zakończenie rundy wiosennej.

Flota Świnoujście vs Wikęd Luzino – zapowiedź meczu!

Flota Świnoujście vs Wikęd Luzino – zapowiedź meczu!

Statystyki – Flota:

 

  • Flota Świnoujście w ostatniej kolejce wygrała z Notecią Czarnków.
  • Flota ma serię 2 kolejnych zwycięstw.
  • Ekipa ze Świnoujścia triumfowała w 3 z ostatnich 4 meczów ligowych.
  • Flota nie zachowała czystego konta w 3 kolejnych meczach.

 

Wikęd Luzino

 

Kolejnym przeciwnikiem Floty Świnoujście na ligowych boiskach będzie aktualny przedstawiciel strefy spadkowej. Wikęd Luzino to drużyna, która plasuje się na przedostatnim miejscu w tabeli. Na koncie tego zespołu jest zaledwie 17 wywalczonych punktów po 26 rozegranych spotkaniach. Statystycznie Wikęd Luzino lepiej prezentuje się w meczach domowych. W 13 rozegranych starciach w Wikęd wywalczył 13 punktów. Biorąc jednak pod uwagę, że najbliższe spotkanie z Flotą Świnoujście odbędzie się na wyjeździe, to warto również przytoczyć liczby tego zespołu w delegacjach. Tutaj nie mamy najlepszych wieści dla fanów ekipy przyjezdnej, ponieważ Wikęd Luzino to najgorsza drużyna w całej stawce. Goście wywalczyli zaledwie 4 punkty w 13 rozegranych delegacjach. Bardzo słabo wygląda również bilans bramkowy, który wskazuje na aż 39 straconych goli po 13 starciach. Jak łatwo policzyć daje to średnią dokładnie 3 traconych goli na jedno spotkanie na wyjeździe.

 

Tak naprawdę nic przed tym spotkaniem nie przemawia na korzyść ekipy przyjezdnej. W zasadzie jedynym argumentem, który warto tutaj poruszyć pod kątem obstawiania zakładów bukmacherskich jest fakt, że Flota Świnoujście nie jest wybitna w meczach przed własną publicznością. Pokazują to statystyki tego zespołu, ponieważ do tej pory tylko jedna drużyna, a konkretnie Starogard Gdański wywalczył mniej punktów na własnym obiekcie.

 

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem Floty Świnoujście. Wikęd Luzino stracił aż 3 gole na swoim boisku, a zdobył zaledwie jednego.

Flota Świnoujście vs Wikęd Luzino – zapowiedź meczu!

Flota Świnoujście vs Wikęd Luzino – zapowiedź meczu!

Statystyki – Wikęd:

 

  • Wikęd przegrał 2 poprzednie rywalizacje.
  • Wikęd nie zdobył gola w 2 ostatnich spotkaniach.
  • Pierwszy mecz tych drużyn wygrała Flota 1:3.
  • Wikęd Luzino nie zachował czystego konta od meczu z Vinetą Wolin.

 

Analiza meczu

 

Przed rozpoczęciem tego spotkania mamy sytuację, w której na boisko wybiegną 2 drużyny, które słabo spisują się w tym sezonie. Flota Świnoujście to druga najgorsza drużyna w klasyfikacji meczów domowych, natomiast goście są najsłabsi w lidze na wyjeździe. Co może wyjść z takiego połączenia? Tak naprawdę wszystko i widzą to nawet zakłady bukmacherskie.

 

Proponowana oferta wskazuje, że większe szanse na wygraną mają tutaj piłkarze Floty Świnoujście. W rundzie wiosennej Flota zanotowała już 2 zwycięstwa w meczach przed własną publicznością, czym jednocześnie wyrównała wcześniejszy bilans punktów w starciach na swoim boisku. Poprzednie mecze wyjazdowe Wikędu Luzino wskazują na sporą liczbę bramek. Właśnie dlatego warto rozważyć również propozycje dotyczące goli w tym spotkaniu. W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami kibice obejrzeli aż 4 trafienia. Niewykluczone, że tym razem będzie podobnie, ponieważ ekipa gości ma średnią dokładnie 4 bramek w meczach na wyjeździe.

 

Co ciekawe, ekipa gości od początku tego sezonu wywalczyła tylko 4 punkty w ligowych delegacjach. Wszystkie z nich miały miejsce w rundzie wiosennej, a konkretnie na dystansie ostatnich 3 meczów. Wikęd potrafił zremisować z Gedanią Gdańsk, czyli sąsiadem Floty z tabeli, a także pokonać Sokół Kleczew. Mowa więc tutaj o zwyżce formy tego zespołu w spotkaniach wyjazdowych. Biorąc to pod uwagę solidną opcją, może być również propozycja na gola z obu stron z oferty zakładów sportowych online. Szczególnie, że Flota Świnoujście w ostatnich 7 meczach przed własną publicznością tylko raz zachowała czyste konto.

 

Dołącz do miłośników sportu i zwiększ swoje emocje z oglądania widowiska sportowego na Superbet.pl.

 

Więcej informacji ze Świnoujścia.

 

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

 

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.superbet.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 24.10.2019 r., o nr PS4.6831.5.2019.

 

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager, redaktor naczelny serwisu Zagranie, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej, a także tenisa ziemnego.

 

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW