#Szczecin – Dariusz Matecki Startuję do Rady Miasta

No to ruszamy‼️ Startuję do Rady Miasta #Szczecin z listy Prawo i Sprawiedliwość #ZjednoczonaPrawica z poparciem Solidarna Polska, partii ministra Zbigniew Ziobro oraz KoLiber Szczecin.

✅ Jestem „dwójką” w piątym okręgu obejmującym północne dzielnice Szczecina: #Skolwin, #Stołczyn, #Warszewo, #Drzetowo-#Grabowo, #Golęcino-#Gocław, #Niebuszewo, #Bukowo, #Żelechowa, #Osów.

Moja pierwsza w życiu własna kampania. Kandyduję z listy, na której znaleźli się również moi koledzy ze środowisk patriotycznych: Marcin Sajniak (okręg II) Przemysław Kabata (okręg I).

Mamy szansę wywierać realny wpływ na życie naszego miasta, a ja mam szansę pokazać Wam jak wygląda praca w samorządzie, jeśli ktoś z Was jest ze Szczecina i chce pomóc w mojej kampanii – odezwijcie się.

Zachęcam również do poparcia naszym kandydatów do sejmiku! Małgorzata Jacyna-Witt – polityk zachodniopomorski, Maciej Kopeć, Wojciech Woźniak, Artur Bilski, Rafał Niburski, Kamil Frelichowski-kandydat PiS do Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego

#wybory2018 #DotrzymujemySłowa