“Sport, Zdrowie, Nacjonalizm!”

 

W niedzielę wyborczą, 25 października 2015 roku, odbyła się szósta edycja akcji “Sport, Zdrowie, Nacjonalizm!”.

Akcja polega na wspólnym uprawianiu różnorakich sportów i na integracji ludzi związanych z organizacją.

ONR Świnoujście czy NŚ próbują w ten sposób zachęcić ludzi do wysiłku fizycznego. Po raz drugi pod szyldem “Sport, Zdrowie, Nacjonalizm!”, świnoujscy narodowcy grali w piłkę nożną. Frekwencja, także ze względu na pracę (dla tych, którzy pracują na “umowach śmieciowych” coś takiego jak “wolna niedziela”, nawet w dzień wyborów, nie istnieje), nie była niestety powalająca. W akcji wzięło udział około dziesięciu osób.

Na boisku w Parku Zdrojowym zebrali się działacze Oddziału Świnoujście Obozu Narodowo-Radykalnego i całego Narodowego Świnoujścia, a także kilku sympatyków idei narodowej, związanych z ruchem kibicowskim przy Flocie Świnoujście.

Narodowcy spędzili na boisku blisko dwie godziny, udowadniając po raz szósty, że akcja “Sport, Zdrowie, Nacjonalizm!” jest idealną inicjatywą na zachęcenie młodych ludzi do wysiłku sportowego i angażowania się w działania Narodowego Świnoujścia! Już niebawem siódma edycja, a świnoujscy narodowcy gorąco zachęcają do wspólnego rozwoju nie tylko ideowo-duchowego, ale i fizycznego.

Czołem Wielkiej Polsce!

Narodowe Świnoujście

Related posts

Fit Babcia – Zadbaj o formę i zdrowie

Świnoujście. Mieszkańcy zafundowali karetkę dla szpitala

Międzyzdroje. Jest Duma. Lekkoatleci z Międzyzdrojów w Kadrze Narodowej