Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu poszukują sprawcy napadu w sklepie. Przestępca sterroryzował ekspedientkę przedmiotem przypominającym broń i zażądał pieniędzy. Osoby mogące pomóc w identyfikacji sprawcy proszone są o kontakt.

Świnoujscy policjanci wyjaśniają okoliczności rozboju, do którego doszło w piątek 3 kwietnia około godziny 18.30. Zamaskowany mężczyzna wtargnął do jednego ze sklepów przy ulicy 11 listopada, po czym przedmiotem przypominającym broń, sterroryzował pracownicę i zażądał pieniędzy. Napastnik zabrał gotówkę i oddalił się w nieznanym kierunku.

Przestępca miał na głowie kask motocyklowy w kolorze czerwonym z żółto-czarnymi elementami. Ponadto ubrany był w jeansy, czarną kurtkę, spod której wystawał kaptur bluzy. Mężczyzna miał około 180 cm wzrostu. Mógł poruszać się skuterem.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w identyfikacji napastnika proszone są o niezwłoczny kontakt pod numerem telefonu 91-32-67-545 bądź z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu pod numerem 997. Gwarantujemy pełną anonimowość.

Oficer prasowy KMP w Świnoujściu

st. asp. Beata Olszewska
napad 3

napad 2

napad 1