Strona główna » Policja Świnoujscie – Policjanci zapraszają na debatę społeczną o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

Policja Świnoujscie – Policjanci zapraszają na debatę społeczną o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

by Świnoujście w sieci

Świnoujscy policjanci zapraszają na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Odbędzie się ona w piątek 20 lutego 2015 roku o godzinie 16.30 w Sali Kameralnej Miejskiego Domu Kultury przy ul. Wojska Polskiego 1 w Świnoujściu. Jeżeli uważasz, że na drogach miasta, w którym mieszkasz, Twojego osiedla lub ulicy jest niebezpiecznie, to nie powinno Cię zabraknąć na tym spotkaniu.

Temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym mieszkańców naszego miasta jest dla świnoujskich policjantów niezmiernie ważny. Wszyscy – my i nasze rodziny, czy tego chcemy tego czy też nie, jesteśmy każdego dnia uczestnikami ruchu na drogach. Płaszczyzną do wspólnej dyskusji oraz możliwością poznania opinii społecznej jest debata.

Z inicjatywy policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu w piątek 20 lutego 2015 roku o godzinie 16. 30 w Sali Kameralnej Miejskiego Domu Kultury przy ul. Wojska Polskiego 1 odbędzie się debata społeczna, której tematem przewodnim jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Celem przyświecającym organizatorom jest uświadomienie zagrożeń związanych z nieprzestrzeganiem przepisów ruchu drogowego, poprawa znajomości przepisów wśród uczestników spotkania, a także wspólne wypracowanie skutecznych sposobów zapobiegania i ograniczania zdarzeniom drogowym. Policjanci chcą poznać problemy, które nurtują mieszkańców, wszystkich uczestników ruchu drogowego, w tym zarówno pieszych, jak i kierujących.

Jeżeli uważasz, że na drogach miasta, w którym mieszkasz, Twojego osiedla lub ulicy jest niebezpiecznie, to nie powinno Cię zabraknąć na tym spotkaniu. Jakie rozwiązania na drogach są szczególnie uciążliwe? Gdzie w naszym mieście jest niebezpiecznie na drogach? Co należałoby zmienić, ulepszyć? Na te i wiele innych pytań będą szukać odpowiedzi uczestnicy społecznej debaty.

olicja-policja-strazzz

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele władz samorządowych, przedstawiciele służb oraz innych podmiotów, z którymi współpracuje Policja w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie miasta.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w debacie osób, które chciałyby przekazać swoje propozycje lub uwagi mogące mieć wpływ na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym w naszym mieście.

Oficer prasowy KMP w Świnoujściu

st. asp. Beata Olszewska

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

pięć × pięć =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW