Strona główna » Ferie 2015 – Gra w podchody. Zobacz film

Ferie 2015 – Gra w podchody. Zobacz film

by Świnoujście w sieci

W świnoujskim MDK trwa już drugi tydzień ferii zimowych, dzieci spędzają wolny czas aktywnie uczestnicząc w zajęciach plastycznych, muzycznych, literackich, aktorskich, sportowych, tanecznych….

Dziś ( środa) Miejski Dom Kultury w ramach ferii zimowych w Świnoujściu zorganizował dla dzieci w różnym wieku “podchody- grę miejską” polegającą na szukaniu “skarbów” w różnych punktach miasta, dzieci w wyznaczonych punktach musiały wypełniać różne zadania aby przejść dalej. Po zaliczeniu wszystkich punktów, kierując się otrzymaną mapką wszystkie grupy spotkały się w Forcie Anioła przy ognisku.

mdk
Celem imprezy plenerowej było pokazanie, że można spędzić czas aktywnie i bardzo ciekawie poznając walory krajoznawcze i ciekawe miejsca w mieście pomimo, że pogoda nie była najlepsza.
W grze uczestniczyły dzieci ze Świnoujścia, Warszowa i Przytoru.
Koordynatorem i pomysłodawczynią dzisiejszej “Gry” była Kierownik Działu, Główny Specjalista ds. Upowszechniania Kultury, Oświaty Pozaszkolnej i Organizacji Imprez – Katarzyna Gawle

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153069389886974.1073742825.283752206973&type=1/” width=”550″/]

 

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

4 × jeden =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW