Strona główna » Przekazanie obowiązków Komendanta Portu Wojennego.

Przekazanie obowiązków Komendanta Portu Wojennego.

by Daniel SZYSZ

We wtorek, 27 stycznia, w Porcie Wojennym w Świnoujściu miała miejsce uroczystość przekazania obowiązków Komendanta Portu Wojennego. Po blisko 8 latach, komandor Jarosław Grochowina przekazał obowiązki Komendanta świnoujskiego Portu Wojennego komandorowi porucznikowi Markowi Bartkowskiemu – dotychczasowemu szefowi sztabu jednostki.

Przekazanie-obowiązków-Komendanta-Portu-Wojennego-Świnoujście-foto-Marcin-Purman-2-e1422379284992
Uroczystość odbyła się zgodnie z ceremoniałem wojskowym, w obecności dowódcy 8. Flotylli Obrony Wybrzeża kontradmirała Jarosława Zygmunta, Pani Poseł Ewy Żmudy-Trzebiatowskiej, Prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza, dowódców oraz pododdziałów z jednostek wojskowych świnoujskiej flotylli, a także żołnierzy i pracowników komendy i zaproszonych gości.
„Zdaję sobie sprawę, że przede mną lata wytężonej pracy. Myślę, że dzięki wsparciu specjalistów z podległych mi komórek świnoujska Komenda dalej będzie się rozwijała i spełniała swoje zadania.”
kmdr por. Marek Bartkowski
rzecznik prasowy 8.FOW kmdr ppor. Jacek KWIATKOWSKI
foto. Marcin Purman

 

 

 

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

11 + dziesięć =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.