Strona główna » Flota gra w Łodzi z Widzewem.

Flota gra w Łodzi z Widzewem.

by Świnoujście w sieci

Flota gra w Łodzi z Widzewem – już w najbliższą sobotę przy al. Piłsudskiego miejscowy Widzew Łódź podejmie Flotę Świnoujście. Wyspiarze na wyjeździe w tym sezonie odnieśli tylko jedną porażkę, a od czterech meczów są zespołem niepokonanym.
Widzew jest to czterokrotny Mistrz Polski, zdobywca Pucharu Polski, półfinalista Pucharu Klubowych Mistrzów Europy (obecnie Liga Mistrzów) oraz uczestnik fazy grupowej Ligi Mistrzów. Widzew zajmuje także siódme miejsce w tabeli wszech czasów Ekstraklasy.
Obydwa kluby borykają się ze sporymi problemami finansowymi. Mimo wszystko w rozgrywkach ligowych zdecydowanie lepiej idzie Flocie, która w tabeli plasuje się na szóstym miejscu i od czterech kolejek nie zaznała porażki. Łodzianie są dopiero na piętnastym miejscu i tracą do nas pięć punktów.
Obie drużyny ze sobą spotykały się w 1. lidze cztery razy. W Świnoujściu były dwa remisy, a w Łodzi raz wygrał Widzew, a raz był remis. Może to akurat będzie ten mecz, kiedy po raz pierwszy pokonamy widzewiaków na ich terenie?

Bartosz Czekała.

Świnoujście. Ogrody działkowe jak pola ryżowe – Ktoś się tym zajmie ??


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW