“Kocham Polskę”

Foto: Narodowe Świnoujście

14 lutego 2014 roku, po raz pierwszy w Świnoujściu odbyła się akcja “Kocham Polskę”. Jest to ogólnopolska kampania społeczna, prowadzona przez Młodzież Wszechpolską, która jest jednym z filarów Ruchu Narodowego.

Narodowe Świnoujście, jako lokalna inicjatywa tegoż Ruchu, jednocząca w działaniach członków Oddziału Świnoujście Obozu Narodowo-Radykalnego oraz świnoujskiego koła Młodzieży Wszechpolskiej, dołączyła do akcji.

W przygotowaniach do niej udział wzięli aktywiści MW, jednak samo wydarzenie przeprowadzone zostało siłami członków oraz sympatyków świnoujskiego oddziału ONR-u.

Kampania “Kocham Polskę” polega na wręczaniu zainteresowanym akcją, ale także przechodzącymi po prostu w okolicy mieszkańcom plakatu oraz przeprowadzeniu z nimi chwili rozmowy na temat Polski i patriotyzmu.

Kampania Społeczna “Kocham Polskę” ma na celu wykorzystanie komercyjnego “święta zakochanych”, które nadeszło do Polski z zachodu, do promocji wartości oraz postaw patriotycznych.

Foto: Narodowe Świnoujście

Akcja w Świnoujściu cieszyła się zainteresowaniem, dzięki czemu wiele plakatów przeznaczonych na nasze miasto rozeszło się w dość niedługim czasie.

Jesteśmy przekonani, że wydarzenie w przyszłym roku przeprowadzone zostanie z dużo większym rozmachem, przez co “walentynki” nabiorą w Świnoujściu skojarzenia z ideą akcji “Kocham Polskę”.

Praca u podstaw naszą drogą!

Narodowe Świnoujście

Related posts

Kocham Polskę – rozdano 100 plakatów

Kocham Polskę

Kocham Polskę! Przyjdź i odbierz plakat w Świnoujściu