Strona główna » Policja. Kierowca ćpun z zakazem prowadzenia zatrzymany w centrum miasta

Policja. Kierowca ćpun z zakazem prowadzenia zatrzymany w centrum miasta

by Daniel SZYSZ

Policja. Kierowca ćpun z zakazem prowadzenia zatrzymany w centrum miasta

Policja: W środę, podczas patrolu, policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali do kontroli drogowej pojazd osobowy, którego kierujący poruszał się w sposób budzący podejrzenia.

Samochód nie trzymał prostego toru jazdy, co zwróciło uwagę funkcjonariuszy.

Policja: Podczas kontroli okazało się, że przeprowadzone na miejscu badanie wykazało obecność substancji odurzających w jego organizmie.

ŚWINOUJŚCIE. BLOKADA DROGI NAD MORZE

To jednak nie koniec naruszeń prawa ze strony zatrzymanego.

Sprawdzenie danych w policyjnych systemach ujawniło, że mężczyzna miał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

ŚWINOUJŚCIE. ODKOMARZANIE. NAPAŚĆ NA PRACOWNIKA W CZASIE ODKOMARZANIA

Podczas interwencji policjanci sprawdzili samochód, w którym znaleźli dwa woreczki z zawartością środków odurzających. Substancje zostały zabezpieczone i poddane badaniu.

Kierowca zatrzymany przez policjantów teraz przed sądem odpowie za swoje czyny, a grożą mu surowe konsekwencje prawne.

ŚWINOUJŚCIE. TRAGEDIA NA PRAWOBRZEŻU – MIESZKAŃCY POZOSTAWIENI SAMI SOBIE? JESZCZE ZATĘSKNICIE ZA PREZYDENTEM ŻMURKIEWICZEM 

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego dzięki swojej czujności i skutecznemu działaniu, po raz kolejny przyczynili się do poprawy bezpieczeństwa na terenie Szczceina.

Przypominamy, że prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków jest nie tylko nielegalne, ale stanowi poważne zagrożenie dla życia i zdrowia wszystkich uczestników ruchu drogowego.

ZKS KMP

 

ŚWINOUJŚCIE. OFICEROWIE CBA WESZLI DO URZĘDU MIASTA W ŚWINOUJŚCIU

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również