Strona główna » KIERUJĄCY PO NARKOTYKACH I NIETRZEŹWY NA HULAJNODZE

KIERUJĄCY PO NARKOTYKACH I NIETRZEŹWY NA HULAJNODZE

by Świnoujście w sieci

KIERUJĄCY PO NARKOTYKACH I NIETRZEŹWY NA HULAJNODZE ZATRZYMANI PRZEZ SZCZECIŃSKĄ DROGÓWKĘ

42 – latek jadący autem pod wpływem narkotyków oraz 35 – latek nietrzeźwy na hulajnodze wpadli podczas kontroli drogowej. Pierwszy z nich stracił prawo jazdy a drugi otrzymał wysoki mandat karny.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Szczecinie podczas codziennej służby kontrolują nie tylko kierujących pojazdami  ale i jednośladami. Sprawdzają, czy te osoby nie są pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka.

ŚWINOUJŚCIE. OGRODY DZIAŁKOWE NA SPRZEDAŻ – CORAZ WIĘCEJ OFERT

Tylko wczoraj w ręce mundurowych wpadł 42- latek, który jechał Fordem Fiesta będąc pod wpływem amfetaminy. Policjanci podczas kontroli zauważyli, że mężczyzna ma powiększone źrenice i zachowywał się bardzo nerwowo. Szczecinianin stracił już prawo jazdy.

Na ul. Wyszyńskiego policjanci postanowili skontrolować  jadącego na elektrycznej hulajnodze. Okazało się, że 35 – latek jest nietrzeźwy. Badanie wskazało prawie  pół promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna otrzymał mandat karny w wysokości 2.500 zł.

ŚWINOUJŚCIE. SZOK. CZYNSZE SPÓŁDZIELNI RUJNUJĄ MIESZKAŃCÓW MIASTA – 900 ZŁ ZA MAŁE MIESZKANIE W BLOKU

Pamiętajmy, pijani kierowcy i rowerzyści, a także użytkownicy hulajnóg w konfrontacji z poruszającymi się prawidłowo uczestnikami ruchu drogowego, mogą być przyczyną tragicznych w skutkach wypadków drogowych. Nietrzeźwy kierujący jest poważnym zagrożeniem, nie tylko dla siebie, ale również dla innych.

 

ZKS KMP

Świnoujście. Musisz to zobaczyć !!


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW