Strona główna » Ostrzeżenie Rządowego Centrum Bezpieczeństwa, nie żyje pięć osób

Ostrzeżenie Rządowego Centrum Bezpieczeństwa, nie żyje pięć osób

by Świnoujście w sieci

Ostrzeżenie Rządowego Centrum Bezpieczeństwa, nie żyje pięć osób

————

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wspólnie z IMGW ocenią procedury alarmowania po tragicznych zdarzeniach związanych z silnym wiatrem

W związku z wczorajszymi tragicznymi zdarzeniami, w których z powodu silnego wiatru życie straciło pięć osób, Rządowe Centrum Bezpieczeństwa oraz Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wspólnie ocenią dotychczas obowiązujące procedury bezpieczeństwa.

Weekendowe działania związane z wysyłką Alertu RCB alizowanreo zgodnie z obowiązującymi procedurami, a prognozy meteorologiczne nie stanowiły podstawy do wysłania Alertu RCB, w zw iązku z potencjalnie niebezpiecznymi warunkami pogodowymi.

Na polecenie ministra spraw wewnętrznych i administracji, RCB i IMGWtravel-foto.comprzeanalizują zasady i procedury bezpieczeństwa w kontekście ekstremalnych warunków atmosferycznych.

ŚWINOUJŚCIE. SZOK, NIEDOWIERZANIE, TEGO NA ŚWINOUJSKIEJ PLAŻY NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ

Celem jest opracowanie rekomendacji, które jeszcze bardziej zwiększą ochronę obywateli przed skutkami niesprzyjających warunków pogodowych. Analiza i ewentualne rekomendacje będą miały na celu zwiększenie efektywności systemu ostrzegania.

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW