Strona główna » Dlaczego politycy chcą wciągnąć polaków do wojny na Ukrainie ??

Dlaczego politycy chcą wciągnąć polaków do wojny na Ukrainie ??

by Świnoujście w sieci

Dlaczego politycy chcą wciągnąć polaków do wojny na Ukrainie ??

Czemu mają służyć codzienne komunikaty o aktywności naszego wojska??

Czy chcesz aby Twoi synowie brali udział w wojnie za ukraińskich oligarchów – którzy swoje dzieci wysłali do Anglii lub Stanów Zjednoliconych.

ŚWINOUJŚCIE. SZOK, NIEDOWIERZANIE, TEGO NA ŚWINOUJSKIEJ PLAŻY NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ

Czemu ma służyć ten komunikat:

Uwaga, w polskiej przestrzeni powietrznej operują dyżurne statki powietrzne, co może wiązać się z występowaniem podwyższonego poziomu hałasu, zwłaszcza w południowo-wschodnim obszarze kraju.
Dzisiejszej nocy obserwowana jest intensywna aktywność lotnictwa dalekiego zasięgu Federacji Rosyjskiej, związana z uderzeniami rakietowymi wykonywanymi na obiekty znajdujące się na terytorium Ukrainy.
Wszystkie niezbędne procedury mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa polskiej przestrzeni powietrznej zostały uruchomione, a DO RSZ na bieżąco monitoruje sytuację.
————-

Informujemy, że ze względu na zmniejszenie poziomu zagrożenia uderzeniami rakietowymi rosyjskiego lotnictwa na terytorium Ukrainy, operowanie lotnictwa w polskiej przestrzeni powietrznej zostało zakończone, a uruchomione siły i środki powróciły do standardowej działalności operacyjnej.

Pomimo okresu świąt była to kolejna noc podwyższonej gotowości polskich systemów oraz intensywnej służby żołnierzy Wojska Polskiego, którzy na bieżąco monitorują sytuację na terytorium Ukrainy i pozostają w stałej gotowości do zapewnienia bezpieczeństwa polskiej przestrzeni powietrznej. – Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych

ŚWINOUJŚCIE. CEBULAKI Z VANLIFE ZJECHALI NA DŁUGI WEEKEND DO ŚWINOUJŚCIA.

Czy generałowie nie wiedza, że rakiety zazwyczaj lecą kilka razy szybciej od samolotu i piloci nic nie mogą zrobić  – mogą jej pomachać.

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW