Strona główna » Niebezpiecznie na graniczy. Straż Graniczna wydała komunikat

Niebezpiecznie na graniczy. Straż Graniczna wydała komunikat

by Świnoujście w sieci

Niebezpiecznie na graniczy. Straż Graniczna wydała komunikat

Straż Graniczna:  Niepokoje na granicy polsko-białoruskiej.

Funkcjonariusze codziennie narażają swoje życie i zdrowie przez blednę decyzje rządzących.

ZAKAZ SPRZEDAŻY MIESZKAŃ W POLSCE

W marcu 2024 roku na granicy polsko-białoruskiej nadal odnotowuje się wzmożony ruch migracyjny. Straż Graniczna odnotowuje próby nielegalnego przekroczenia granicy przez osoby z różnych krajów, m.in. z Afganistanu, Iraku, Syrii i Somalii.

 

Sytuacja jest napięta, a służby graniczne są w stanie podwyższonej gotowości. Straż Graniczna ściśle współpracuje z innymi służbami, m.in. z Policją i Wojskiem Polskim, aby zapewnić bezpieczeństwo granicy państwowej.

Główne powody niepokoju:

  • Wzmożony ruch migracyjny: W 2023 roku Straż Graniczna odnotowała ponad 40 tys. prób nielegalnego przekroczenia granicy polsko-białoruskiej. W marcu 2024 roku liczba ta nadal jest wysoka.
  • Wykorzystywanie migrantów przez reżim Łukaszenki: Reżim Łukaszenki jest oskarżany o wykorzystywanie migrantów do wywierania presji na Unię Europejską.
  • Możliwość eskalacji konfliktu: Nie można wykluczyć, że reżim Łukaszenki może podjąć próbę eskalacji konfliktu na granicy polsko-białoruskiej.

ŚWINOUJŚCIE. DLACZEGO POLITYCY MIJAJĄ SIĘ Z PRAWDĄ – JAK TO BYŁO – ZAMIAST DRUKOWAĆ ULOTKI ??

Działania Straży Granicznej:

  • Wzmocniona kontrola granicy: Straż Graniczna zwiększyła liczbę patroli na granicy i wzmocniła kontrolę ruchu granicznego.
  • Współpraca z innymi służbami: Straż Graniczna ściśle współpracuje z innymi służbami, m.in. z Policją i Wojskiem Polskim, aby zapewnić bezpieczeństwo granicy państwowej.
  • Kampania informacyjna: Straż Graniczna prowadzi kampanię informacyjną na temat zagrożeń związanych z nielegalnym przekraczaniem granicy.

ŚWINOUJŚCIE. LIKWIDACJA OGRÓDKÓW DZIAŁKOWYCH PRZESĄDZONA ??

Uwaga:

Sytuacja na granicy polsko-białoruskiej jest dynamiczna i może ulec zmianie w każdej chwili. Należy śledzić komunikaty Straży Granicznej i innych służb państwowych, aby uzyskać aktualne informacje.

Rząd koalicji 13 grudnia nie radzi sobie z tą sytuacja – zmiękczenie polityki imigracyjnej doprowadzi do niepokojów społecznych i strachu mieszkańców o swoje bezpieczeństwo

Bramownice w Świnoujście - Miasto usuwa dzikie koczowiska z parkingów przy plaży


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również