Strona główna » Rozwój gier typu FIFA / FC 24

Gra FIFA to najpopularniejsza produkcja sportowa na rynku. Co roku miliony graczy z całego świata rywalizują na wirtualnych boiskach. Możliwość prowadzenia ukochanej drużyny, kierowania ulubionymi piłkarzami, sportowe emocje i adrenalina to jedne z głównych zalet. Na przestrzeni ostatnich lat opisywana seria gier przeszła wiele zmian, w tym zmianę nazwy na EA Sports FC 24. Czym jeszcze charakteryzuje się rozwój gier typu FIFA / FC 24? Wyjaśniamy poniżej!

  • Seria FIFA – rozwój gier typu FIFA/FC 24. Nowe style gry i wiele innych
  • Fifa Ultimate Team – najpopularniejszy tryb rozgrywki

 

Seria FIFA to piłkarskie gry komputerowe, które oferują różne tryby rozgrywki, zarówno w trybie single (dzięki karierze zawodnika lub menedżera), jak i online.

Seria FIFA – rozwój gier typu FIFA / FC 24. Nowe style gry i wiele innych

Najnowsza odsłona gry posiada szereg nowości, a sama rozgrywka została nieco usprawniona. Realistyczny silnik graficzny w połączeniu z dokładnymi animacjami piłkarzy pozwala graczom lepiej wczuć się w rozgrywany mecz. W FC 24 pojawiły się nowe oceny, a także nowe style gry dla zawodników i zawodniczek światowej piłki.

EA FC 24 przybliża do piłki nożnej bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Gra jest napędzana trzema technologiami wprowadzającymi realizm do każdego meczu. Nowa wersja technologii znanej fanom FIFY odpowiada za realistyczne animacje piłkarzy i płynne ich łączenia dzięki danym zebranym od prawdziwych piłkarzy oraz uczeniu maszynowemu. Kolejne usprawnienie to udoskonalony ruch piłki przez SI. Dzięki temu możemy liczyć na bardziej realistyczny lot i odbicia futbolówki niż do tej pory. W grze doświadczymy też bardziej realistycznej, fizycznej gry ciałem. Osłanianie piłki wygląda i działa w tym roku lepiej i realistyczniej. Do tego dochodzi spora liczba nowych stylów gry.

Fifa Ultimate Team – najpopularniejszy tryb rozgrywki

Dla fanów piłki nożnej w wydaniu online najważniejszym elementem jest legendarny tryb FIFA Ultimate Team. Jego podstawą jest kolekcjonowanie kart piłkarzy i granie nimi meczów przeciwko innym graczom z całego świata. Twórcy dodali do trybu nowe wyzwania, za które zdobywamy paczki z monetami i kartami, za które możemy kupować nowych piłkarzy. FC coins to opcja, dzięki której możesz szybciej zbudować wymarzoną drużynę. Monety FC coins pozwolą znaleźć się na szczycie rywalizacji online. W trybie Ultimate Team zostaw rywali w tyle, wygrywaj mecze i wykonuj wszystkie wyzwania związane z budowaniem drużyny.

Rozwój gier piłkarskich na przestrzeni ostatnich lat zanotował nie tylko lepsze wrażenia audiowizualne, ale również szereg nowości i usprawnień w rozgrywce. Gra FC 24 to najbardziej zaawansowana odsłona piłkarskiej serii, która na każdym kroku zaskakuje czymś nowym. Jeśli jesteś fanem wirtualnej piłki nożnej, tegoroczna część serii FIFA zapewni Ci wiele pozytywnych wrażeń.

 

 

Świnoujście. Musisz to zobaczyć !!


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW