Strona główna » Uwaga kierowcy. Granica zostanie zablokowana o godzinie 08.00

Uwaga kierowcy. Granica zostanie zablokowana o godzinie 08.00

by Świnoujście w sieci

Uwaga kierowcy. Granica zostanie zablokowana o godzinie 08.00

W poniedziałek utrudnienia na granicy w Kołbaskowie

W związku z zapowiadaną blokadą niemieckiej autostrady A11, będącej przedłużeniem polskiej autostrady A6, w najbliższy poniedziałek, 22 stycznia, mogą wystąpić znaczące utrudnienia na sieci drogowej w rejonie Szczecina.

Niemiecka A11, za sprawą protestów, ma zostać całkowicie zablokowana w godzinach 8-13.
W związku z powyższym, w uzgodnieniu z policją, na czas blokady drogi u naszego zachodniego sąsiada zamkniemy jezdnię autostrady A6 od węzła drogowego Klucz do granicy w Kołbaskowie.

ROZPOCZĘCIE BUDOWY KOLEJNEGO NISZCZYCIELA MIN DLA 12 DYWIZJONU TRAŁOWCÓW

Pojazdy jadące z kierunku Gdańsk/Świnoujście będą kierowane na drogę S3 w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego, natomiast pojazdy jadące S3 od strony Gorzowa Wielkopolskiego będą kierowane na A6 w kierunku Gdańsk/Świnoujście.
Zamknięty będzie również wjazd na autostradę w stronę granicy na węzłach drogowych Radziszewo i Szczecin Zachód (Kołbaskowo).
Kierowcy będą mogli skorzystać z innych dróg prowadzących do granicy polsko-niemieckiej. Ruch lokalny do Kołbaskowa będzie mógł się odbywać przez Szczecin i dalej DK13.

W newralgicznych miejscach podczas trwania utrudnień będzie obecna policja i służby GDDKiA zabezpieczające zamknięcia. Informacje o utrudnieniu będą również podawane przez tablice zmiennej treści na drogach ekspresowych S3 i S6.


Uwaga kierowcy. Granica zostanie zablokowana o godzinie 08.00

Uwaga kierowcy. Granica zostanie zablokowana o godzinie 08.00

Uwaga na utrudnienia na A6 w rejonie Szczecina, w związku z protestami i blokadami po niemieckiej stronie granicy od godziny 8 będzie zamknięta przez policję jezdnia autostrady A6 od węzła drogowego Klucz w stronę granicy.

Świnoujście. Musisz to zobaczyć !!


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW