Strona główna » DOŻYWOTNI ZAKAZ TO ZA MAŁO

DOŻYWOTNI ZAKAZ TO ZA MAŁO

by Świnoujście w sieci

DOŻYWOTNI ZAKAZ TO ZA MAŁO. ZATRZYMANO MĘŻCZYZNĘ, KTÓRY ZA NIC MIAŁ WYROK SĄDU

Kołobrzescy policjanci zatrzymali 33-latka, wobec którego sąd wydał dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Mężczyzna prowadził pojazd, który nie miał obowiązkowych badań technicznych, ani ubezpieczenia. W konsekwencji czeka go kolejna rozprawa sądowa i kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Niejednokrotnie funkcjonariusze zatrzymują kierowców, którzy pomimo prawomocnych orzeczeń o zakazie prowadzenia pojazdów, nie potrafią się powstrzymać od wejścia za kierownicę. Popełniają tym samym przestępstwo z art. 244 Kodeksu Karnego i narażają się na dalsze konsekwencję prawne.

Tak nieodpowiedzialną postawą wykazał się zatrzymany do kontroli drogowej 33-latek. W trakcie czynności z mężczyzną policjanci ujawnili szereg nieprawidłowości, przede wszystkim to, że posiada on aktualny, prawomocny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Dodatkowo pojazd osobowy, którym się poruszał, nie był ubezpieczony i nie miał wymaganych badań technicznych. W związku przeprowadzonym postępowaniem sprawa 33-latka trafi na wokandę sądu, który zadecyduje o jego dalszym losie. Mężczyzna może usłyszeć karę nawet 5 lat pozbawienia wolności.

ŚWINOUJŚCIE – NIEDZIELA NA ŚWINOUJSKIEJ PLAŻY – OBRAZ Z KAMER NA ŻYWO

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

jeden × 5 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW