Strona główna » Nowi policjanci złożyli ślubowanie

Nowi policjanci złożyli ślubowanie

by Świnoujście w sieci

NOWO PRZYJĘCI POLICJANCI UROCZYSCIE WYPOWIEDZIELI ROTĘ ŚLUBOWANIA

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie i w komendach powiatowych naszego regionu odbyły się uroczyste ślubowania nowo przyjętych kandydatów do służby. Nasze szeregi zasiliło 80 nowych policjantów.

W dniu 27 października 2023 r. w szeregi zachodniopomorskiej Policji przyjęci zostali kolejni funkcjonariusze. Dzisiaj uroczyście ślubowali wypowiadając słowa roty.Witając nowych policjantów Kierownictwo jednostki złożyło gratulacje oraz życzenia wytrwałości w zdobywaniu wiedzy niezbędnej do służenia społeczności, satysfakcji z wybranej drogi zawodowej oraz policyjnego szczęścia. Podkreślono, że służba jaką wybrali kandydaci jest trudna i odpowiedzialna. Podejmowanie jej trudów będzie nie tylko próbą dla nich samych, ale również dla ich rodzin.
Przypominamy, że dobór wciąż trwa, a dokumenty można składać we wszystkich komendach powiatowych oraz komendach miejskich i wojewódzkiej Policji w Szczecinie.
Na naszej stronie internetowej Zostań Policjantem można znaleźć informacje o warunkach, jakie trzeba spełnić, by zostać policjantem oraz wymaganych dokumentach rozpoczynających dobór. Od początku roku nasz garnizon zasiliło 212 funkcjonariuszy.

Zespół Prasowy KWP w Szczecinie

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

3 × 4 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW