Strona główna » Policja – Kolejny kierowca ćpun w rękach policji

Policja – Kolejny kierowca ćpun w rękach policji

by Świnoujście w sieci

KOLEJNY KIEROWCA WPADŁ PO NARKOTYKACH I Z NARKOTYKAMI

Kłopoty czekają 31- letniego mężczyznę, zatrzymanego do kontroli drogowej przez mundurowych ze Sławna. Kierowca osobowego seata najpewniej był pod wpływem narkotyków, miał je również przy sobie

Do kontroli drogowej doszło w sobotę przed południem w Pomiłowie. Policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego sławieńskiej komendy zatrzymali kierującego Seatem. Znajdujący się w pojeździe 31 – latek zaczął się nerwowo zachowywać, wobec czego poddany został na zawartość alkoholu. Analizator wskazał, że mężczyzna był trzeźwy, jednak policjanci postanowili poddać go również badaniu na zawartość środków odurzających. Test wykazał, że 31 – latek znajdował się pod działaniem amfetaminy. Od mężczyzny pobrano krew do dalszych badań. Kierującemu zatrzymane zostały uprawnienia do kierowania.

To nie był koniec problemów 31 – latka. W trakcie wykonywanych czynności funkcjonariusze znaleźli zawiniątka zawierające biały proszek. Wykonany w komendzie test, wskazał, że była to amfetamina, w łącznej ilości prawie 6 gramów.

Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed Sądem. Za posiadanie narkotyków grożą trzy lata więzienia, a za kierowanie pod ich wpływem – dwa.

asp. szt. Kinga Warczak

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

pięć × dwa =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW