Strona główna » Policja. Zaginął 6 latek

Policja. Zaginął 6 latek

by Świnoujście w sieci

Policja. Zaginął 6 latek


SZCZĘŚLIWY FINAŁ POSZUKIWAŃ 6-LETNIEGO CHŁOPCA

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania zaginionego 6-letniego chłopca.. Dziecko zaginęło na jednym z koszalińskich osiedli. W poszukiwania zaangażowane zostały wszystkie patrole podległe Komendzie Miejskiej Policji w Koszalinie oraz policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie.

ŚWINOUJŚCIE – MILIONY NA INWESTYCJE KOLEJNY KROK W ROZWOJU MIASTA – TO MUSI DENERWOWAĆ NIEMCÓW

Dzisiaj koło południa dyżurny koszalińskiej komendy został powiadomiony o zaginięciu 6-letniego chłopca. Jak ustalono dziecko przebywało w mieszkaniu pod opieką matki. Kobieta straciła syna z zasięgu wzroku i już po chwili zorientowała się, że drzwi od mieszkania są otwarte, a chłopca nie ma. Podjęła samodzielnie próbę poszukiwania dziecka i po około godzinie, kiedy nie przynosiło to rezultatu, zadzwoniła na numer alarmowy.

Po otrzymaniu zgłoszenia dyżurny koszalińskiej komendy na miejsce zdarzenia niezwłocznie skierował wszystkie podległe patrole koszalińskiej komendy oraz policjantów z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie. Mundurowi podjęli działania poszukiwawcze, wystawili posterunki blokadowe oraz patrolowali rejon przyległy do miejsca zdarzenia. Szybkie podjęcie działań przez policjantów przyczyniło się do tego, że chłopiec został odnaleziony cały i zdrowy trzy ulice dalej od miejsca zamieszkania.

ANTY POLSKI GNIOT ZIELONA GRANICA ZMIAŻDŻONY PRZEZ INTERNAUTÓW – KINA REZYGNUJĄ Z EMISJI FILMU

Pamiętajmy o ważnym elemencie, że przy zaginięciu liczy się każda minuta i bardzo ważne jest jak najszybsze zgłoszenie o zdarzeniu pod numer alarmowym 112. Im mniej czasu upłynie od zaginięcia, tym większa szansa na szczęśliwy finał poszukiwań.

 

Policja

 

POLICJA. STRZELAŁ DO LAMP WARTOŚĆ SZKÓD OSZACOWANO NA 30 TYSIĘCY ZŁOTYCH

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

17 + siedemnaście =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW