Strona główna » Policja. Strzelał do lamp wartość szkód oszacowano na 30 tysięcy złotych

Policja. Strzelał do lamp wartość szkód oszacowano na 30 tysięcy złotych

#policja

by Daniel SZYSZ

Policja. Strzelał do lamp wartość szkód oszacowano na 30 tysięcy złotych


 

SPRAWCA USZKODZENIA ULICZNYCH LAMP PRZY ALEI MONTE CASSINO JUŻ USŁYSZAŁ ZARZUTY

Policjanci z koszalińskiej komendy wykonali czynności z 23-latkiem, podejrzanym o uszkodzenie ulicznych lamp, których wartość oszacowano na 30 tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty zniszczenia mienia. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

ŚWINOUJŚCIE. MIASTO DOMAGA SIĘ PILNEJ KONTROLI W OT PORT. SAMOZAPŁON WĘGLA.

Policjanci z Komisariatu Policji II w Koszalinie otrzymali sygnał o tym, że na  wiadukcie przy Alei Monte Cassino w Koszalinie w nocy z 7/8 września br. idący dwaj mężczyźni uszkodzili 11 ulicznych lamp. Do zgłoszenia dołączony został zapis z monitoringu, który dokładnie obrazował przebieg zdarzenia, dlatego mundurowi natychmiast podjęli działania zmierzające do ustalenia sprawców.

Młody mężczyzna, który idąc w towarzystwie o 3 lata młodszego kolegi przy użyciu pistoletu pneumatycznego dokonał uszkodzeń lamp. Wstępna wartość strat spowodowana chuligańskim wybrykiem została oszacowana na 30 tysięcy złotych. W trakcie czynności 23-latek wskazał też policjantom miejsce, gdzie wyrzucił pistolet pneumatyczny. Mężczyzna już usłyszał zarzuty zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

ZACHODNIOPOMORSKIE – BURZE Z GRADEM, ZAGROŻONYCH 19 POWIATÓW

Apelujemy do mieszkańców, aby wszelkie akty wandalizmu, niepokojące sytuacje natychmiast zgłaszali do koszalińskich policjantów, co pozwoli nam na szybką reakcję i ukaranie sprawców.

Niezastąpionym narzędziem jest również Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, dzięki której nie wychodząc z domu, przy wykorzystaniu komputera można zgłosić niepokojące nas sytuacje. Dzięki tej aplikacji mieszkańcy mają rzeczywisty wpływ na kształtowanie bezpieczeństwa w swoim najbliższym otoczeniu.

 

Policja

 

ŚWINOUJŚCIE. ORLEN ROZPOCZNIE BUDOWĘ TERMINALA INSTALACYJNEGO

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

dwa + siedem =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.