Strona główna » Kot rzucił się na kierowcę, dwie osoby poszkodowane

Kot rzucił się na kierowcę, dwie osoby poszkodowane

by Świnoujście w sieci

PRZEZ NIEODPOWIEDNIO ZABEZPIECZONEGO KOTA STRACIŁ PANOWANIE NAD POJAZDEM.

W obecnym tygodniu na terenie powiatu choszczeńskiego miało miejsce zdarzenie drogowe kierujący samochodem osobowym marki Ford nie zachował należytej ostrożności podczas przewożenia w pojeździe kota, który w pewnej chwili wyskoczył z wiklinowego kosza wprost na klatkę piersiową kierującego, w następstwie czego stracił on panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo.

ŚWINOUJŚCIE 200.000 ZŁ W KILKA DNI NA POMOC DZIECKU

W wyniku zderzenia kierujący oraz pasażerka doznali obrażeń.

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie apelują.
Przewożenie zwierząt w pojeździe może być stresującym doświadczeniem, zarówno dla zwierząt, jak i dla kierowców. Aby zapewnić bezpieczeństwo należy wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników. Oto kilka wskazówek, które warto przestrzegać podczas przewożenia zwierząt w pojeździe:
• Unikaj swobodnego poruszania się zwierzęcia: zwierzęta powinny być zawsze zabezpieczone w czasie podróży, aby uniknąć przypadkowego wypadnięcia lub zakłócania prowadzenia pojazdu przez próbę dostania się do przedniej części samochodu. Pamiętaj, że niespodziewane ruchy zwierzęcia mogą prowadzić do niebezpiecznych sytuacji na drodze.

ŚWINOUJŚCIE – BAKTERIE W WODZIE. SANEPID OSTRZEGA

• Upewnij się, że zwierzę jest bezpiecznie zabezpieczone w pojeździe: istnieje wiele specjalnych szelek, klatek i transporterów dostępnych na rynku, które umożliwiają pewne i wygodne przewożenie zwierząt w pojeździe. Wybierz odpowiednie zabezpieczenie zgodnie z rozmiarem, gatunkiem i temperamentem zwierzęcia.
• Zwróć uwagę na bezpieczeństwo kierowcy: zwierzęta w pojeździe powinny być zawsze zabezpieczone w taki sposób, aby nie zakłócały kierowcy i nie wpływały na jego zdolność do skoncentrowania się na prowadzeniu pojazdu. Rozproszenie uwagi może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji na drodze. Upewnij się, że zwierzę jest bezpiecznie umieszczone w samochodzie, aby zapewnić spokojną jazdę.

sierż. Mariusz Kosiorek

Świnoujście. Musisz to zobaczyć !!


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

3 komentarze

Świnoujście - Międzyzdroje - nowa trasa R10 już oznakowana lip 22, 2023 - 6:49 pm

[…] Świnoujście – R10, Pojawiły się znaki objazdu dla… Kot rzucił się na kierowcę, dwie osoby poszkodowane Świnoujście – S3 zakorkowana Zaginął mężczyzna Świnoujście 200.000 zł w kilka […]

Reply
Świnoujście - Pusta plaża Gdzie jest globalne ocieplenie ? lip 23, 2023 - 12:02 pm

[…] Zobacz jaki jest stan wody na… Świnoujście – R10, Pojawiły się znaki objazdu dla… Kot rzucił się na kierowcę, dwie osoby poszkodowane Świnoujście – S3 zakorkowana Zaginął mężczyzna Świnoujście 200.000 zł w kilka […]

Reply
Świnoujście - Czołowe zderzenie na Nowokarsiborskiej - Miasto się korkuje lip 24, 2023 - 4:56 pm

[…] KOT RZUCIŁ SIĘ NA KIEROWCĘ, DWIE OSOBY POSZKODOWANE […]

Reply

Leave a Comment

dwadzieścia − osiem =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW