Strona główna » Świnoujście – Sprawa kibicow trafiła do sądu

Świnoujście – Sprawa kibicow trafiła do sądu

#świnoujście

by Świnoujście w sieci

Sprawa kibiców podejrzanych o czynny udział w zbiegowisku trafi do Sądu – sprawa Prokuratury Rejonowej w Świnoujściu.

Prokurator Rejonowy w Świnoujściu skierował do Sądu Rejonowego w Świnoujściu akt oskarżenia wobec jedenastu mężczyzn, podejrzanych o udział w zbiegowisku podczas meczu piłki nożnej rozgrywanym w dniu 17 września 2022 r. pomiędzy zespołami Floty Świnoujście i Gwardii Koszalin.

ŚWINOUJŚCIE – ZOBACZ KIEDY TUNEL W ŚWINOUJŚCIU BĘDZIE ZAMKNIĘTY

Prokurator Rejonowy w Świnoujściu skierował do Sądu Rejonowego w Świnoujściu akt oskarżenia wobec jedenastu mężczyzn, podejrzanych o udział w zbiegowisku podczas meczu piłki nożnej rozgrywanym w dniu 17 września 2022 r. pomiędzy czwartoligowymi zespołami Floty Świnoujście i Gwardii Koszalin.

Jak ustalono, w dniu 17 września 2022 r. pomiędzy zespołami Floty Świnoujście i Gwardii Koszalin rozgrywanym na stadionie w Świnoujściu na początku drugiej połowy spotkania doszło do zamieszek na trybunach, a część kibiców wbiegła na boisko. Interwencja Policji doprowadziła do uspokojenia sytuacji.

 

NIE MOGŁEŚ PRZYJECHAĆ DO ŚWINOUJŚCIA ?? – ZOBACZ OBRAZ Z KAMER

W toku prowadzonego postępowania przygotowawczego ustalono 11 sprawców zbiegowiska. Wszyscy sprawcy przyznali się do zarzucanego im czynu.

Za czyn z art. 254§1 kk grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Zarzucany im występek miał charakter chuligański, co zostało uwzględnione w kwalifikacji prawnej zarzucanego im czynu.

stopkaProkuratura Okręgowa w Szczecinie

Świnoujście. Musisz to zobaczyć !!


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

2 × pięć =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW