Strona główna » Świnoujście, Dzień Flagi. Największa Biało Czerwona, zobaczysz ją na Latanii Morskiej w Świnoujściu 2 maja

Świnoujście, Dzień Flagi. Największa Biało Czerwona, zobaczysz ją na Latanii Morskiej w Świnoujściu 2 maja

#świnoujście #polska #dzień flagi #białoczerwona

by Daniel SZYSZ

Świnoujście, Dzień Flagi. Największa Biało Czerwona, zobaczysz ją na Latanii Morskiej w Świnoujściu 2 maja

 

Największa Biało Czerwona  – 02.05 ZAŁOPOCZE W ŚWINOUJŚCIU!

Największa Biało Czerwona. Taka flaga jest tylko jedna! Nie zważając na przeciwności losu z szacunku dla wyjątkowego święta i z radością w sercu 2-go maja na Latarni Morskiej w Świnoujściu załopocze największa polska flaga na świecie! Bo flaga, by być flagą musi powiewać!

 

Największa Flaga w Polsce Tegoroczny Dzień Flagi będzie wyjątkowy z kilku powodów.

Świnoujście, Dzień Flagi = Po pierwsze, do Latarni Morskiej w związku ze zwiększeniem bezpieczeństwa terminala LNG będzie można dostać się tylko drogą wodną.

Po drugie, uroczystość będzie organizowana w tym miejscu po raz 10-ty.

Po trzecie, flaga, która załopocze na wietrze od morza, w miejscu, gdzie zaczyna się Polska będzie największą na świecie!

Największa Biało Czerwona

Polska flaga na Latarni Morskiej w Świnoujściu

Polska flaga na Latarni Morskiej w Świnoujściu

Świnoujście, Dzień Flagi – Uroczystość, w tym roku ze względu na wymienione okoliczności nie będzie miała tak bogatej oprawy jak co roku, ale nie zabraknie naszych przyjaciół z Orkiestry Wojskowej, wolontariuszy, harcerzy i mieszańców Świnoujścia.

 

ŚWINOUJŚCIE. BIAŁO CZERWONA NA SANKTUARIUM CHRYSTUSA KRÓLA W ŚWINOUJŚCIU 

 

 

Flaga zostanie podniesiona na maszt o godzinie 12:00 będzie miała blisko 600 metrów kwadratowych i będzie widoczna z wielu kilometrów. Organizatorami święta jest Stowarzyszenie Miłośników Latarń Morskich i Muzeum Obrony Wybrzeża w Świnoujściu, partnerem: Zakład Krawiecki ukochanej Ewy Nowakowskiej, a flaga załopocze dzięki alpinistom z klubu Wysokogórskiego WATRA.

Chcesz z bliska zobaczyć – jak wygląda – Największa Biało Czerwoną:

Bezpłatne statki dla wszystkich chętnych będą odbijały z przystani w Świnoujściu (ul. Wybrzeże Władysława IV) o godzinie 9:30, 10:30, 11 oraz o godzinie 9:45, 10:45 z przystani Warszów w pobliżu promu Bielik.

Koszt transportu wodnego aż do 07.05 pokrywa firma GAZ-SYSTEM S.A. a szczegółowe informacje o innych rejsach można znaleźć na stronie. www.najwieksza-flaga.pl

Największa Biało Czerwona – zobacz ją w Świnoujściu

 

MIĘDZYZDROJE, DZIEŃ FLAGI. NAJDŁUŻSZA FLAGA W POLSCE – ZOBACZYSZ JĄ W MIĘDZYZDROJACH 2 MAJA

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

2 × pięć =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.